Maandag 24, dinsdag 25 en woensdag 26 april organiseert S.V. ‘t Harde een voetbal driedaagse. Op maandag starten wij om 13.00 uur en de overige dagen starten wij om 10.30 uur ’s morgens. Programma duurt elke dag tot 15.30 uur. Uiteraard staat er tussen de middag weer voor alle deelnemers een heerlijke lunch klaar.

De laatste edities waren een groot succes. Er is nu wederom gekozen voor een driedaagse met een breed programma. Er worden wederom diverse voetbalactiviteiten georganiseerd door onze trainers. Deze voetbaldagen zijn speciaal voor kinderen vanaf 6 tot en met 13 jaar. Ook zal Bootcamp Oldebroek en onze free-stylers weer aanwezig zijn.

Zet deze datums alvast in jullie agenda. Het definitieve programma wordt spoedig bekend gemaakt. Iedereen mag gratis meedoen aan deze activiteiten, ook niet-leden van S.V. ‘t Harde!

Nog beter, geef je alvast op zonder dat programma bekend is, geef je op via toernooicommissie@svtharde.nl