Het is vanaf heden alleen nog mogelijk om vergaderruimtes van sv ‘t Harde te reserveren via het nieuwe online reserveringssysteem. Met dit nieuwe systeem kunnen vergaderingen en activiteiten gereserveerd worden voor:

 1. Hoofdbestuurskamer
  Voor Hoofdbestuur, Supportersvereniging en derden met toestemming.
  Reserveringen van de Hoofdbestuurskamer zonder toestemming van een van de bestuursleden worden verwijderd!
 2. Wedstrijdsecretariaat (voormalige jeugdbestuurskamer)
  Voor commissies en grote groepen.
 3. Scheidsrechterskamer
  Voor kleine groepen van maximaal 4 personen

Er wordt nog gewerkt aan meerdere en grotere vergaderruimtes.

Dit reserveringssysteem zorgt er ook voor dat er geen dubbele afspraken meer gemaakt kunnen worden. Alle reserveringen lopen nu via het reserveringssysteem. Niet reserveren betekent dat je geen recht hebt op de ruimte.

Het reserveringssysteem is hier te vinden: