Hoofdbestuur

FunctieNaam E-mail
VoorzitterJohn Reurinkvoorzitter@svtharde.nl
hoofdbestuur@svtharde.nl
SecretarisMichel Vlijmsecretaris@svtharde.nl
hoofdbestuur@svtharde.nl
PenningmeesterErwin Nagelhoutpenningmeester@svtharde.nl
hoofdbestuur@svtharde.nl
Bestuurslid voetbal zakenGijs van de Riddervoetbalzaken@svtharde.nl
hoofdbestuur@svtharde.nl
Bestuurslid leden zakenLucinda Fietenledenzaken@svtharde.nl
hoofdbestuur@svtharde.nl
Bestuurslid facilitaire zakenHans Timmersfacilitairezaken@svtharde.nl
hoofdbestuur@svtharde.nl
Ondersteuner bestuurMarianne van de Schootbruggebestuursondersteuner@svtharde.nl
hoofdbestuur@svtharde.nl
info@svtharde.nl
ideeenbus@svtharde.nl
Het hoofdbestuur bestuurt op hoofdlijnen de vereniging. Elk bestuurslid is verantwoordelijk voor een aantal commissies.
Het hoofdbestuur legt verantwoording af aan de leden tijdens een ledenvergadering.

Hiërarchie


NB: De klaverjasvereniging en de supportersvereniging zijn eigen zelfstandige verenigingen. Ze zijn in bovenstaand schema opgenomen omdat hiermee wordt aangegeven welk bestuurslid primair verantwoordelijk is voor de contacten met deze verenigingen.

Nieuws
Meer nieuws ...