Hoofdbestuur

FunctieNaam E-mail
VoorzitterJohn Reurinkvoorzitter@svtharde.nl
hoofdbestuur@svtharde.nl
SecretarisGijs van de Riddersecretaris@svtharde.nl
hoofdbestuur@svtharde.nl
PenningmeesterErwin Nagelhoutpenningmeester@svtharde.nl
hoofdbestuur@svtharde.nl
Bestuurslid voetbal zakenRené van 't Goorvoetbalzaken@svtharde.nl
hoofdbestuur@svtharde.nl
Bestuurslid leden zakenLucinda Fietenledenzaken@svtharde.nl
hoofdbestuur@svtharde.nl
Bestuurslid facilitaire zakenvacant,
de taken worden ad interim overgenomen door John Reurink
facilitairezaken@svtharde.nl
hoofdbestuur@svtharde.nl
Beoogd nieuw bestuurslidMichel Vlijmhoofdbestuur@svtharde.nl
Beoogd nieuw bestuurslidHans Timmershoofdbestuur@svtharde.nl
Ondersteuner bestuurMarianne van de Schootbruggebestuursondersteuner@svtharde.nl
hoofdbestuur@svtharde.nl
info@svtharde.nl
ideeenbus@svtharde.nl
Het hoofdbestuur bestuurt op hoofdlijnen de vereniging. Elk bestuurslid is verantwoordelijk voor een aantal commissies.

Hoofdbestuur

Voorzitter

Bestuurs ondersteuner

Secretaris

Penningmeester

Bestuurslid voetbal zaken

Bestuurslid facilitaire zaken

Bestuurslid leden zaken

Voorzitter

Hoofdbestuur

Hoofdbestuur voorzitter

PR commissie

Bouw commissie

Vertrouwens commissie

Supporters vereniging

Actie commissie

Secretaris

Hoofdbestuur

Hoofdbestuur secretaris

Sponsor commissie

Klaverjas vereniging

Penningmeester

Hoofdbestuur

Hoofdbestuur penningmeester

Financiële commissie

Kantine commissie

Bestuurslid voetbal zaken

Note: aangezien René van ‘t Goor (bestuurslid voetbalzaken) ook lid is van de technische staf van het eerste elftal en hierdoor mogelijk belangenverstrengelingen kunnen ontstaan, is er besloten om gedurende deze situatie de Technische Commissie bestuurlijk ad interim te laten vallen onder de secretaris.

Hoofdbestuur

Hoofdbestuur voetbal zaken

Technische commissie

Toernooi commissie

Wedstrijdzaken commissie

Bestuurslid facilitaire zaken

Hoofdbestuur

Hoofdbestuur facilitaire zaken

Materiaal en kleding commissie

Accomodatie commissie

Bestuurslid leden zaken

Hoofdbestuur

Hoofdbestuur leden zaken

Vrijwilligers commissie

Recreatie commissie

Leden administratie commissie

Contributie commissie

Voetbalschool commissie