Wist je dat je alle activiteiten en evenementen uit de agenda automatisch in je eigen online agenda kan invoeren? Kies een van de volgende methoden om de agenda van S.V. ‘t Harde te importeren in je eigen agenda om zo altijd automatisch op de hoogte te blijven van activiteiten bij S.V. ‘t Harde.

De makkelijke manier

 • Ga naar de agenda van S.V. ‘t Harde: https://www.svtharde.nl/agenda
 • Selecteer de optie ‘Abonneer op kalender’ onderaan het scherm en klap deze uit
 • Je krijgt de volgende opties:
  Google Calendar
  iCalendar
  Outlook 365
  Outlook Live
  .ics bestand exporteren
  Outlook .ics bestand exporteren
 • Kies jouw agenda type (bijvoorbeeld Google Calendar of Outlook)
 • Bevestig dat de nieuwe agenda moet worden geïmporteerd in je eigen agenda

Google Agenda

 • kies Andere agenda’s
 • Kies toevoegen via url
 • Kies de volgende url: webcal://www.svtharde.nl/?post_type=tribe_events&ical=1&eventDisplay=list

Andere handige url’s

UrlOmschrijving
https://www.svtharde.nl/events/list/?ical=1Export van evenementen in ical formaat (voor eenmalig gebruik)

Note

Let op: Er is een wezenlijk verschil tussen het importeren van een nieuwe agenda en het abonneren op een agenda.

Als je de Google Calendar of iCalendar optie kiest, dan zal je je abonneren op de agenda. Dit betekent dat alle nieuwe evenementen en updates hierop automatisch in je eigen agenda zullen verschijnen. Abonneren op een agenda betekent altijd dat er een nieuwe agenda wordt toegevoegd aan je persoonlijke aganda.

Met de export .ics optie wordt een kopie gemaakt van alle evenementen die op dat moment op de website staan. Dit .ics bestand kan je vervolgens importeren in je eigen agenda waardoor al de evenementen uit het .ics bestand worden aangemaakt. Nadeel hiervan is dat als evenementen op de site worden aangepast dat de wijzigingen dan niet automatisch in je eigen agenda worden bijgewerkt, tenzij je opnieuw een .ics bestand download en opnieuw importeert.