De Noord Centrale Voetbal Bond (NCVB) werd in 1906 opgericht. Bij deze bond speelde voornamelijk clubs uit de regio Zwolle, dus de regio’s Noordwest Overijssel, Zuidelijk Drente, Salland en Noordelijk Veluwe.

In 1940 werd het voetbal in Nederland geherstructureerd. De vele voetbalbonden die Nederland had gingen samen tot 1 hoofdbond (KNVB) met daaronder 20 afdelingen. Hierbij werd de NCVB omgezet in de afdeling Zwolle van de KNVB. Deze ‘KNVB afdeling Zwolle’ werd vaak de Zwolse Voetbal Bond (ZVB) genoemd.

In deze tijd was de vierde klasse (zowel zaterdag als zondag) het laagste niveau bij de KNVB. Bij degradatie uit de vierde klasse kwam een vereniging terecht in de hoogste klasse van de Afdeling Zwolle (de eerste klasse afdeling Zwolle). Verenigingen die promoveerden vanuit de hoogste klasse van de afdeling Zwolle kwamen terecht in de vierde klasse van de KNVB.

Alle onderbonden (onderafdelingen) zijn in 1996 bij een reorganisatie opgegaan in één grote bond KNVB. De competities van de onderbonden gingen over in nieuwe competities als lagere klassen bij de KNVB. Zo werd het hoogste niveau van de Afdeling Zwolle de Vijfde klasse van de KNVB.

1937/1938

Oprichtingsjaar. Er werd in dit seizoen nog niet meegedaan aan een competitie. Wel werden een serie wedstrijden en toernooien gespeeld.

1938/1939

NCVB (Noord Centrale Voetbalbond) afdeling X (Apeldoorn) 1e klasse
 1. Volharding     16 13 1  2 27 65-22
 2. Elburger Boys  16 11 2  3 24 52-28
 3. Gazelle        16 10 3  3 23 62-28
 4. DVS            16 11 0  5 22 49-40
 5. CJV-ers        16  6 4  6 16 41-42
 6. Quick          16  4 2 10 10 28-51
 7. HVV ('t Harde) 16  4 1 11  9 28-49
 8. DETO           16  2 3 11  7 32-46
 9. Wezeper Boys   16  3 0 13  6 32-46
10. HGM (Putten)   teruggetrokken

1939/1940

NCVB (Noord Centrale Voetbalbond) afdeling X (Apeldoorn) 1e klasse
1. DVS            5 5 0 0 10 35- 4
2. Elburger Boys  2 1 0 1  2  1- 4
3. HVV ('t Harde) 3 1 0 2  2  4- 9
4. DVS 2          4 0 0 4  0  5-28
5. Wezeper Boys   7 3 1 3  7 13-21 (teruggetrokken uit competitie)

1940/1941

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) zaterdag
[nog geen gegeven bekend]
De NCVB (Noord Centrale Voetbalbond) gaat op in de KNVB als onderbond Zwolle (ZVB) ook wel KNVB afdeling Zwolle genoemd.

1941/1942

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) zaterdag
[nog geen gegeven bekend]
Noodcompetitie

1942/1943

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) afdeling K zaterdag
Hatto Heim 1
Hatto Heim 2
HVV ('t Harde)
Be Quick 2
WVF 1
WVF 2
OWIOS
                hh1  hh2 hvv bq2 wv1 wv2 owi
Hatto Heim 1         5-0  -   -  2-1  -  1-4
Hatto Heim 2     9-0     1-3  -  2-1  -  0-1
HVV ('t Harde)   1-1 2-2     3-1  -  7-1 2-4
Be Quick 2        -  3-3 4-1      -   -  2-2
WVF 1           16-0  -  4-1  -       -  7-1
WVF 2             -   -  0-6  -  0-1      -
OWIOS            0-6 6-2 1-2  -  4-2 8-1
Noodcompetitie

1943/1944

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) afdeling H (of I) zaterdag (najaar)
Doornspijk
't Harde
Elburger Boys
OWIOS 1
OWIOS 2
               doo hvv elb  ow1  ow2
Doornspijk          -  1-18  0-0  -
HVV ('t Harde)  -       -    0-2  -
Elburger Boys   -   -       11-0  -
OWIOS 1         -   -   -         -
OWIOS 2         -   -   -     -    
KNVB afdeling Zwolle (ZVB) afdeling H zaterdag
Elburger Boys
HVV ('t Harde)
OWIOS 1
OWIOS 2
Noodcompetitie

1944/1945

Geen competitie; alle voetbalcompetities zijn verboden door de bezetter.

1945/1946

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) 2e klasse zaterdag
[nog geen gegeven bekend]
Alle (op 1 na) wedstrijden gewonnen.

1946/1947

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) 1e klasse A zaterdag
Deelnemers:

WVF 1
ESC 1
HVV ('t Harde) 1
Hatto Heim 1 
Volharding 2  
WHC 2
OWIOS 1
Be Quick 2
CSV 1

1947/1948

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) 2e klasse A zaterdag
 1. HVV ('t Harde) 18 14 2  2 30 62-24
 2. OWIOS          18 12 2  4 26 81-34
 3. Be Quick'28 2  18 11 2  5 24 66-38
 4. CSV'28         18 10 1  7 21 53-32
 5. Nunspeet 2     18 10 1  7 21 61-42
 6. Hatto Heim 2   18  7 4  7 18 29-47
 7. ESC 2          18  6 4  8 16 37-53
 8. WHC 2          18  5 1 12 11 45-65
 9. PVBK           18  3 2 13  8 30-75
10. DOS Kampen 2   18  1 2 15  4 18-72
Promotie-degradatie-competitie:
IJVV      4 2 0 2 4 7-5
't Harde  4 1 2 1 4 3-3
Emmeloord 4 1 2 1 4 2-4
Halve beslissingswedtrijdencompetitie:
Emmeloord 2 2 0 0 4 4-0
't Harde  1 0 0 1 0 0-2
IJVV      1 0 0 1 0 0-2
Emmeloord blijft door dit resultaat eerste klasser, en de resterende wedstrijd is niet meer van belang.

1948/1949

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) 2e klasse A zaterdag
 1. Be Quick'28 2 20 16 3  1 35 86-24
 2. VSW           20 11 4  5 26 72-50
 3. WHC 2         20 10 5  6 25 69-44
 4. PVBK          20 10 3  7 23 39-39
 5. OWIOS         20  9 4  7 22 49-51
 6. ESC           20  5 8  7 18 32-41
 7. CSV'28        20  6 5  9 17 42-46
 8. 't Harde      20  6 3 11 15 39-60
 9. WZC           20  6 2 12 14 41-64
10. Nunspeet 2    20  5 3 12 13 35-62
11. Hatto Heim 2  20  5 2 13 12 44-74
Dit jaar is HVV (Hardense Voetbal Vereniging) hernoemd tot Sportvereniging ‘t Harde, kortweg S.V. ‘t Harde.

1949/1950

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) 2e klasse A zaterdag
1. OWIOS 1      16 13 1  2 27 52-30
2. 't Harde 1   16  9 3  4 21 44-25
3. Nunspeet 2   16  8 3  5 19 46-26
4. CSV 1        16  7 4  5 18 45-31
5. WHC 2        16  8 2  6 18 44-34
6. VSW 1        16  7 1  8 15 32-35
7. Be Quick 3   16  6 2  8 14 43-45
8. Hatto Heim 2 16  2 2 12  6 18-51
9. WZC 1        16  3 0 13  6 15-62

1950/1951

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) 2e klasse A zaterdag
 1. CSV'28        18 16 0  2 32 92-22
 2. OWIOS         18 12 3  3 27 72-31
 3. 't Harde      18 10 2  5 22 66-45
 4. WHC 2         18  9 4  5 22 46-41
 5. Hatto Heim 2  18  6 3  5 19 42-35
 6. VSW           18  6 3  9 15 39-51
 7. Nunspeet 2    18  6 1 11 13 44-49
 8. WHC           18  5 1 12 11 33-77
 9. Be Quick'28 3 18  5 0 13 10 35-77
10. WZC           18  2 1 15  5 30-75

1951/1952

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) 2e klasse A zaterdag
1. OWIOS      16 13 3  0 29 77-21
2. 't Harde   16  9 2  5 20 42-39
3. WZC        16  8 3  5 19 44-34
4. Vollenhove 16  7 4  5 18 52-40
5. Tuinders   16  8 1  7 17 34-37
6. Wilsum     16  6 4  6 16 36-30
7. KHC        16  5 4  7 14 34-33
8. Storica    16  3 1 12  7 28-69
9. VSW        16  2 0 14  4 16-57

1952/1953

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) 2e klasse A zaterdag
1. Tuinders   16 12 4  0 28 56-10
2. Vollenhove 16 11 2  3 24 56-29
3. WZC        16  9 4  3 22 56-34
4. 't Harde   16  8 3  5 19 31-34
5. Storica    16  5 4  7 14 45-50
6. Wilsum     16  4 4  8 12 38-44
7. SVM        16  4 3  9 11 30-53
8. VSW        16  2 4 10  8 23-53
9. KHC        16  2 2 12  6 37-57

1953/1954

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) 2e klasse A zaterdag
1. WZC        14 11 2 1 24 72-22
2. Vollenhove 14  8 6 0 22 49-25
3. 't Harde   14  6 3 5 15 34-30
4. SVM        14  5 5 4 15 27-24
5. Wilsum     14  5 5 4 15 26-26
6. VSW        14  3 3 8  9 24-48
7. Wapenveld  14  2 3 9  7 24-37
8. Storica    14  0 5 9  5 15-59

1954/1955

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) 2e klasse A zaterdag
1. IJC       14 10 3 3 22 39-23
2. Wilsum    14  8 2 4 18 36-22
3. 't Harde  14  7 2 5 16 40-23
4. VSW       14  6 3 5 15 26-30
5. SVM       14  5 3 6 13 33-38
6. PVBK      14  4 2 8 10 29-34
7. SVI       14  4 2 8 10 34-55
8. Wapenveld 14  2 4 8  8 20-32

1955/1956

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) 2e klasse A zaterdag
1. SVI       12 10 0 2 20 37-12
2. 't Harde  12  8 1 3 17 47-26
3. Wilsum    12  6 1 5 13 36-33
4. Wapenveld 12  6 1 5 13 34-35
5. SVM       12  4 3 5 11 32-32
6. Storica   12  2 1 9  5 26-44
7. VSW       12  2 1 9  5 17-57

1956/1957

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) 2e klasse A zaterdag
1. 't Harde  12 10 0  2 20 56-31
2. Storica   12  7 0  5 14 48-43
3. SVM       12  6 1  5 13 53-33
4. IJC       12  6 1  5 13 32-35
5. Wilsum    12  5 2  5 12 46-42
6. Wapenveld 12  4 2  6 10 25-48
7. BV        12  1 0 11  2 21-49

1957/1958

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) 1e klasse A zaterdag
1. Genemuiden 2 14 8 4  2 20 45-26
2. WVF          14 7 4  3 18 40-25
3. IJVV         14 7 3  4 17 30-17
4. WZC          14 7 3  4 17 39-31
5. Fulnaho      14 7 0 10 14 43-46
6. 't Harde     14 5 4  8 14 35-51
7. SVI          14 5 3  9 13 31-39
8. Tuinders     14 3 5  9 11 20-48

1958/1959

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) 1e klasse A zaterdag
1. Tuinders     14 . . . 21 -
2. Genemuiden 2 14 . . . 20 -
3. IJVV         14 . . . 17 -
4. WZC          14 . . . 16 -
5. 't Harde     14 . . . 15 -
6. SVI          14 . . . 11 -
7. Fulnaho      14 . . . 10 -
8. Storica      14 . . .  2 -

1959/1960

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) 1e klasse A zaterdag
 1. IJVV          20 14 4  2 32 61- 7
 2. Olympia '28   20 11 4  5 26 60-32
 3. Kloosterhaar  20 10 6  4 26 42-39
 4. WZC           20 11 3  6 25 47-30
 5. SVI           20 10 4  6 24 36-33
 6. Bergentheim   20  8 4  8 20 53-40
 7. d' Olde Veste 20  8 2 10 18 47-39
 8. 't Harde      20  6 6  8 18 32-37
 9. Gramsbergen   20  7 2 11 16 28-42
10. Avereest      20  3 2 15  8 22-62
11. Mariënberg    20  3 1 16  7 30-97

1960/1961

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) 1e klasse A zaterdag
1. WZC           16 10 3  3 23 46-23
2. Bergentheim   16 10 3  3 23 40-29
3. d' Olde Veste 16  8 3  5 19 51-35
4. Gramsbergen   16  7 3  6 17 42-35
5. Olympia '28   16  6 5  5 17 31-36
6. IJC           16  5 5  6 15 39-40
7. SVI           16  4 3  9 11 24-37
8. Kloosterhaar  16  3 4  9 10 27-40
9. 't Harde      16  3 3 10  9 29-54
Beslissingswedstrijd om het kampioenschap: W.Z.C. (Wapenveld)-Bergentheim (Bergentheim) 4-1.

1961/1962

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) 1e klasse A zaterdag
 1. SVI           18 12 3  3 27 53-25
 2. Olympia '28   18  9 5  4 23 58-33
 3. Bergentheim   17  9 3  5 21 54-41
 4. d' Olde Veste 18  9 2  7 20 41-43
 5. Gramsbergen   18  8 2  8 18 32-29
 6. Flevo Boys    18  6 4  8 16 46-48
 7. Kloosterhaar  18  6 4  8 16 38-43
 8. Fulnaho       17  6 3  8 15 46-49
 9. IJC           18  4 3 11 11 35-66
10. 't Harde      18  5 1 12 11 35-61
Resterende wedstrijd (Bergentheim-Vulnaho) niet gespeeld.

1962/1963

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) 2e klasse A zaterdag
 1. SEH        18 14 2  2 30 63-22
 2. 't Harde   18 14 1  3 29 80-29
 3. VHK        18 10 3  5 23 50-26
 4. TONEGO     18 10 2  6 22 48-39
 5. Wilsum     18  9 1  8 19 51-53
 6. Storica    18  8 3  7 19 23-44
 7. VSW        18  6 3  9 15 38-46
 8. Wapenveld  18  3 3 12  9 19-65
 9. Heerde     18  2 4 12  8 38-64
10. Mariënberg 18  3 0 15  6 45-86

1963/1964

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) 2e klasse A zaterdag
 1. Storica     18 15 1  2 31 58-29
 2. 't Harde    18 14 3  1 31 96-25
 3. Gramsbergen 18 10 1  7 21 52-49
 4. Wilsum      18  8 2  8 18 47-37
 5. TONEGO      18  6 5  7 17 45-46
 6. VSW         18  6 4  8 16 25-36
 7. Berkum      18  6 3  9 15 35-45
 8. VHK         18  4 5  9 13 28-42
 9. Heerde      18  3 4 11 10 38-71
10. Wapenveld   18  2 4 12  8 26-70
Beslissingswedstrijd om het kampioenschap: Storica (Zwolle)-‘t Harde (‘t Harde) 1-0.

1964/1965

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) 2e klasse A zaterdag
 1. ASVD        18 14 0  4 28 96-31
 2. VHK         18 11 4  3 26 61-36
 3. VSW         18 10 3  5 23 42-36
 4. 't Harde    18  9 2  7 20 48-29
 5. TONEGO      18  7 3  8 17 47-51
 6. Berkum      18  8 1  9 17 42-47
 7. Gramsbergen 18  7 3  8 17 44-56
 8. Wilsum      18  6 4  8 16 37-47
 9. Mariënberg  18  6 3  9 15 52-56
10. Fulnaho     18  0 1 17  1 26-106

1965/1966

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) 2e klasse A zaterdag
 1. 't Harde    18 14 4  0 32 58-14
 2. Berkum      18 10 5  3 25 47-28
 3. DKB         18 10 4  4 24 51-36
 4. Lutten      18  9 1  8 19 52-25
 5. VHK         18  8 3  7 19 45-40
 6. Wilsum      18  9 0  9 18 51-49
 7. Gramsbergen 18  6 3  9 15 44-52
 8. TONEGO      18  3 6  9 12 29-53
 9. VSW         18  3 4 11 10 23-46
10. MOVO        18  2 2 14  6 26-83
Wilsum (Wilsum) werd het volgende seizoen 1966-1967 door het Bondsbestuur van de KNVB afdeling Zwolle verboden om op hun veld te spelen, en derhalve gaan ze na overleg voorlopig op het oude terrein bij de groenteveiling IJsselmuiden van IJ.V.V. (IJsselmuiden) spelen.

1966/1967

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) 1e klasse A zaterdag
 1. 't Harde      18 . .  . 31   -
 2. Kloosterhaar  18 . .  . 29   -
 3. Flevo Boys    18 . .  . 24   -
 4. Olde Veste    18 . .  . 18   -
 5. ASVD          18 . .  . 17   -
 6. IJVV          18 . .  . 14   -
 7. IJC           18 . .  . 14   -
 8. SVM Marknesse 18 . .  . 12   -
 9. SEH           18 . .  . 12   -
10. Storica       18 4 3 11 11 22-51

1967/1968

KNVB Oost 4e klasse B zaterdag
 1. Lunteren       22 17 3  2 37 54-25
 2. 't Harde       22 18 1  3 37 64-25
 3. Olympia'28     22 11 8  3 28 61-29
 4. DESZ           22 11 3  8 25 44-31
 5. CSV'28         22 10 5  7 25 42-32
 6. SVI            22  6 9  7 21 35-35
 7. HTC            22  7 5 10 19 37-47
 8. DVOV           22  6 6 10 18 39-50
 9. VIOS V         22  5 4 13 14 31-52
10. De CJV'ers     22  3 8 11 14 33-58
11. Wilhelmina SSS 22  5 3 14 13 30-58
12. Almen          22  3 5 14 11 23-53
De CJV'ers     - 't Harde       0-5
Wilhelmina SSS - 't Harde       2-3
Olympia'28     - 't Harde       5-2
DESZ           - 't Harde       1-3
SVI            - 't Harde       1-2
DVOV           - 't Harde       2-3
Lunteren       - 't Harde       3-2
VIOS V         - 't Harde       1-0
HTC            - 't Harde       0-1
Almen          - 't Harde       1-5
't Harde       - Wilhelmina SSS 6-1
't Harde       - Olympia'28     2-1
't Harde       - DESZ           2-1
't Harde       - SVI            1-1
't Harde       - DVOV           4-0
't Harde       - Lunteren       3-2
't Harde       - VIOS V         4-0
't Harde       - HTC            2-0
't Harde       - CSV'28         3-4
't Harde       - Almen          6-1

1968/1969

KNVB Oost 4e klasse B zaterdag
 1. Olympia'28     22 15 4  3 34 56-25
 2. 't Harde       22 13 7  2 33 50-22
 3. VIOS V         22 11 7  4 29 41-19
 4. CSV'28         22 12 4  6 28 39-27
 5. DESZ           22 10 5  7 25 39-30
 6. DVOV           22  9 4  9 22 39-41
 7. Hatto Heim     22  6 8  8 20 31-38
 8. SVI            22  8 3 11 19 37-38
 9. De CJV'ers     22  7 5 10 19 29-32
10. Oene           22  6 7  9 19 26-24
11. HTC            22  4 5 13 13 29-51
12. Wilhelmina SSS 22  1 1 20  5 18-79

1969/1970

KNVB Oost 3e klasse A zaterdag
 1. ESA           20 11 5  4 27 35-18 
 2. OWIOS         20 11 4  5 26 27-15 
 3. SKV           20  9 7  4 25 33-15 
 4. DTS '35       20  9 5  6 23 21-22 
 5. Flevo Boys    20  8 4  8 20 36-34 
 6. Lunteren      20  9 2  9 20 23-22 
 7. Merino's De   20  5 8  7 18 19-24 
 8. ESC           20  6 6  8 18 26-36 
 9. 't Harde      20  6 5  9 17 27-39 
10. Olympia '28   20  4 8  8 16 15-21 
11. Apeldoorn CSV 20  2 6 12 10 15-31 

1970/1971

KNVB Oost 3e klasse A zaterdag
 1. SKV         22 14 4  4 32 44-21 
 2. OWIOS       22 11 9  2 31 34-18 
 3. Olympia '28 22 11 6  5 28 28-19 
 4. Bennekom    22 11 3  8 25 34-31 
 5. ESC         22  9 4  9 22 35-29 
 6. Lunteren    22  9 4  9 22 28-26 
 7. 't Harde    22 10 2 10 22 33-34 
 8. DTS '35     22  8 4 10 20 27-28 
 9. Hatto-Heim  22  7 3 12 17 21-36 
10. De Merino's 22  6 4 12 16 29-40 
11. AZSV        22  5 6 11 16 19-30 
12. VIOS V      22  5 3 14 13 16-36 

1971/1972

KNVB Oost 3e klasse A zaterdag
 1. DOS '37       22 13  4  5 30 38-26  prom
 2. Hatto Heim    22 13  4  5 30 38-27
 3. Bennekom      22 10  5  7 25 30-21
 4. SC Genemuiden 22  8  9  5 25 31-23
 5. Elburger SC   22 11  1 10 23 33-32
 6. De Merino's   22  8  6  8 22 41-36
 7. Lunteren      22  8  4 10 20 25-28
 8. Olympia '28   21  6  7  8 19 19-27
 9. DTS '35       22  8  3 11 19 23-33
10. AZSV          21  5  8  8 18 30-33
11. 't Harde      22  5  7 10 17 23-33
12. CSV Apeldoorn 22  2 10 10 14 12-24  deg
't Harde            0-1 1-1 2-1 1-3 4-1 3-0 2-2 0-1 1-5 0-0 0-0
AZSV            2-3     1-3 1-1 4-0 0-2 4-1 1-2 0-2 2-0 2-3 2-2
Bennekom        0-0 0-2     4-1 1-1 0-1 1-0 0-1 1-2 1-0 1-0 3-1
CSV Apeldoorn   1-2 1-1 0-0     1-0 0-2 1-1 2-0 0-1 0-0 1-1 0-0
De Merino's     1-1 3-0 3-3 2-0     1-2 6-1 2-1 2-3 1-0 2-3 2-2
DOS '37         1-1 2-2 1-0 0-0 2-1     3-2 1-0 3-0 1-2 4-0 5-1
DTS '35         1-0 1-1 0-1 1-0 1-2 1-1     2-1 0-1 2-0 2-1 1-0
Elburger SC     1-0 5-2 0-2 1-0 4-3 4-1 2-1     2-1 3-1 1-0 0-3
Hatto Heim      5-1 1-1 2-4 1-0 1-1 3-1 3-4 1-0     1-0 2-0 0-2
Lunteren        3-1 0-0 2-1 1-1 3-4 0-1 1-0 3-2 1-3     1-0 2-1
Olympia '28     1-0 -   0-3 3-1 0-0 0-2 1-0 1-0 3-3 0-0     0-0
SC Genemuiden   2-0 1-1 2-0 0-0 2-1 4-1 0-1 3-1 1-1 2-0 2-2    
Beslissingswedstring om het kampioenschap: DOS ’37-Hatto Heim 3-2. DOS ’37 is kampioen.

1972/1973

KNVB Oost 3e klasse A zaterdag
 1. Bennekom      20 12 7  1 31 46-18
 2. Lunteren      20 11 7  2 29 26-17
 3. Olympia '28   20  8 8  4 24 24-20
 4. IJVV          20  7 9  4 23 21-15
 5. Elburger SC   20  8 6  6 22 26-12
 6. DTS '35       20  7 5  8 19 38-29
 7. 't Harde      20  6 7  7 19 18-23
 8. Hatto Heim    20  6 5  9 17 25-33
 9. De Merino's   20  5 6  9 16 30-35
10. SC Genemuiden 20  4 6 10 14 22-36
11. Otterlo       20  1 4 15  6 18-56
Bennekom          1-0 4-2 2-1 3-0 2-2 2-1 3-1 1-1 6-1 5-0
De Merino's   1-4     3-0 1-1 1-4 2-1 1-1 1-1 1-2 2-2 2-2
DTS '35       2-2 1-0     0-1 0-0 5-4 1-2 0-1 1-1 2-1 6-1
Elburger SC   0-0 0-1 2-1     0-1 2-0 0-0 4-0 2-0 0-0 2-0
't Harde      4-2 2-1 1-1 0-4     1-2 0-0 0-2 1-0 0-0 1-0
Hatto Heim    0-3 1-3 2-3 1-0 1-0     1-0 1-2 1-2 2-1 0-2
IJVV          1-1 1-1 0-3 2-0 2-0 0-0     0-1 2-0 2-0 1-1
Lunteren      0-0 4-2 1-0 1-0 1-1 0-0 2-2     1-0 3-1 2-0
Olympia '28   0-0 3-1 1-1 1-1 2-1 1-1 1-1 0-0     2-1 1-0
Otterlo       0-3 2-6 1-9 0-5 0-0 3-4 0-2 1-2 0-1     4-1
SC Genemuiden 1-2 2-0 1-0 1-1 1-1 1-1 0-1 1-1 3-5 4-0    

1973/1974

KNVB Oost 3e klasse A zaterdag
 1. Lunteren      22 15  5  2 35 44-12
 2. DTS '35       22 11  5  6 27 41-23
 3. CSV '28       22 11  5  6 27 22-17
 4. Hatto Heim    22  8 10  4 26 21-19
 5. Elburger SC   22  9  7  6 25 34-27
 6. Olympia '28   22  8  6  8 22 22-20
 7. IJVV          22  7  6  9 20 30-26
 8. SC Genemuiden 22  7  6  9 20 24-36
 9. 't Harde      22  7  4 11 18 23-35
10. HTC           22  5  5 12 15 22-35
11. ESA           22  6  3 13 15 26-44
12. De Merino's   22  4  6 12 14 21-36
CSV '28           1-2 0-1 1-0 1-0 1-0 0-1 3-0 3-1 0-3 1-1 0-1
De Merino's   0-1     0-1 1-2 1-5 1-2 0-1 2-0 3-1 1-1 0-0 0-1
DTS '35       0-0 1-1     1-0 1-1 4-2 3-0 4-0 0-2 1-1 1-0 7-2
Elburger SC   2-2 3-2 2-2     4-0 0-0 2-2 3-3 1-1 3-0 1-0 2-2
ESA           1-2 0-1 1-3 1-0     1-1 2-0 3-2 0-3 0-2 3-2 2-1
't Harde      1-2 3-0 2-1 2-3 1-1     0-0 2-0 2-0 0-3 0-2 0-2
Hatto Heim    0-0 0-0 0-6 3-0 3-0 3-1     2-0 1-1 0-0 0-1 1-1
HTC           0-1 2-2 3-1 0-3 3-1 0-1 1-1     0-2 1-1 0-1 3-0
IJVV          0-0 4-0 1-2 0-1 6-2 4-0 1-1 0-2     1-2 1-0 1-1
Lunteren      2-0 1-0 2-0 2-1 3-1 5-0 0-1 1-0 3-0     4-0 2-0
Olympia '28   0-1 3-1 1-0 2-0 3-1 0-2 0-1 0-0 0-0 2-2     3-0
SC Genemuiden 1-2 3-3 2-1 0-1 1-0 2-1 0-0 1-2 2-0 0-4 1-1    

1974/1975

KNVB Oost 3e klasse A zaterdag
 1. Olympia '28   20 12 6  2 30 32-10
 2. CSV '28       20 11 6  3 28 28-14
 3. DTS '35       20 10 5  5 25 33-18
 4. DESZ          20  8 7  5 23 24-21
 5. HHC           20  8 6  6 22 26-21
 6. Elburger SC   20  6 9  5 21 24-21
 7. Hatto Heim    20  5 6  9 16 15-26
 8. HTC           20  4 7  9 15 13-23
 9. 't Harde      20  5 5 10 15 20-31
10. SC Genemuiden 20  5 4 11 14 20-31
11. IJVV          20  3 5 12 11 17-36
CSV '28           1-0 2-1 1-1 0-0 1-0 2-0 2-1 2-0 0-0 1-1
DESZ          2-2     0-5 1-1 2-2 0-1 1-1 1-1 1-0 1-0 1-0
DTS '35       2-3 2-1     0-0 2-0 1-0 1-0 1-1 3-1 1-1 3-1
Elburger SC   1-4 1-1 1-1     3-0 1-1 2-1 1-0 5-3 1-2 3-1
't Harde      0-2 0-1 0-3 1-0     0-1 3-2 1-2 2-1 1-3 1-1
Hatto Heim    1-0 1-3 2-1 0-0 1-3     0-3 1-1 2-2 1-3 0-2
HHC           0-2 0-0 4-2 1-1 1-1 1-1     2-0 2-0 1-0 2-1
HTC           1-0 0-1 0-3 0-1 0-2 1-0 1-2     0-0 0-0 1-0
IJVV          1-0 1-4 0-0 1-1 3-1 0-0 1-3 3-1     0-4 0-2
Olympia '28   0-0 2-0 1-0 1-0 1-0 2-0 0-0 2-2 2-0     5-2
SC Genemuiden 2-3 0-3 0-1 1-0 2-2 1-2 2-0 0-0 1-0 0-3    

1975/1976

KNVB Oost 3e klasse A zaterdag
 1. CSV '28        20 11  7  2 29 28-12  prom
 2. DTS '35        20 12  4  4 28 46-19
 3. AVW '66        20  9  6  5 24 38-25
 4. Hatto Heim     20  7  6  7 20 20-21
 5. DESZ           20  5 10  5 20 21-23
 6. SC Genemuiden  20  7  5  8 19 23-30
 7. Elburger SC    20  6  5  9 17 32-33
 8. ESA            20  3  11 6 17 30-37
 9. Blauw Geel '55 20  5  7  8 17 28-35
10. HTC            20  5  5 10 15 18-29
11. 't Harde       20  4  6 10 14 18-38  deg
AVW '66            2-2 2-2 3-0 3-0 0-2 1-2 3-0 1-2 1-0 3-0
Blauw Geel '55 1-3     0-1 1-0 1-3 2-3 3-3 1-1 2-0 2-3 1-3
CSV '28        3-2 1-1     0-0 1-1 1-0 2-0 3-0 0-0 2-0 0-1
DESZ           1-1 1-1 1-2     2-2 3-1 0-0 2-0 2-1 0-0 1-1
DTS '35        1-0 1-2 2-1 3-1     4-0 6-1 0-1 3-0 3-1 3-0
Elburger SC    1-1 4-1 0-2 1-2 1-1     1-1 2-2 0-1 3-1 4-0
ESA            1-1 2-3 1-1 0-0 2-2 2-2     3-0 1-1 3-1 1-3
't Harde       3-4 0-0 1-3 1-2 0-6 3-2 1-1     1-0 0-2 2-3
Hatto Heim     1-1 1-0 0-1 3-1 2-0 2-1 4-4 0-0     0-0 0-1
HTC            1-3 2-3 0-0 1-1 0-3 1-3 2-1 0-1 2-0     1-0
SC Genemuiden  2-3 1-1 0-2 1-1 0-2 3-1 3-1 1-1 0-2 0-0    

1976/1977

KNVB Oost 4e klasse B zaterdag
 1. Staphorst     22 10 10  2 30 33-14
 2. 't Harde      22 12  6  4 30 31-26
 3. Groen-Wit'62  22  9  8  5 26 25-19
 4. De CJV'ers    22  8  9  5 25 25-17
 5. IJVV          22  7 11  4 25 24-17
 6. Oene          22  5 12  5 22 22-24
 7. SEH           22  7  7  8 21 21-23
 8. HTC           22  4 12  6 20 18-19
 9. Apeldoorn     22  6  8  8 20 25-29
10. SVM Marknesse 22  5  7 10 17 20-29
11. VIOS V        22  5  5 12 15 14-26
12. Zelos         22  3  7 12 13 15-30

1977/1978

KNVB Oost 4e klasse D zaterdag
 1. IJVV          18 12 4  2 28 33-19
 2. HTC           18 10 5  3 25 25-16
 3. Elspeet       18  9 5  4 23 24-16
 4. SVM Marknesse 18  7 4  7 18 36-34
 5. DSV'61        18  7 3  8 17 31-33
 6. Oene          18  4 8  6 16 21-20
 7. OZC           18  5 6  7 16 16-20
 8. SEH           18  6 3  9 15 27-29
 9. DESZ          18  4 5  9 13 25-31
10. 't Harde      18  4 1 13  9 16-36

1978/1979

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) 1e klasse A zaterdag
 1. 't Harde    22 10 9  3 29 29-18
 2. ASVD        22 11 6  5 28 26-15
 3. Mariënberg  22  9 9  4 27 30-21
 4. SVI         22 10 6  6 26 33-34
 5. VENO        22 10 4  8 24 29-26
 6. ASC '62     22  8 7  7 23 27-23
 7. Vitesse '63 22  9 4  9 22 41-27
 8. Dedemsvaart 22  8 6  8 22 31-27
 9. Lutten      22  7 6  9 20 27-26
10. Wilsum      22  7 6  9 20 27-30
11. VHK         22  5 7 10 17 21-37
12. IJC         22  0 6 16  6 12-49

1979/1980

KNVB Oost 4e klasse D zaterdag
 1. SVM Marknesse 20  9  9  2 27 36-16
 2. SEH           20 11  5  4 27 31-17
 3. Oene          20  9  7  4 25 23-16
 4. Hierden       20  8  7  5 23 32-21
 5. HTC           20  7  9  4 23 26-22
 6. Elspeet       20  5 10  5 20 25-19
 7. BAS           20  6  6  8 18 37-45
 8. DSV'61        20  5  7  8 17 28-40
 9. OZC           20  4  7  9 15 26-33
10. 't Harde      20  3  8  9 14 17-36
11. DESZ          20  3  5 12 11 18-34

1980/1981

KNVB Oost 4e klasse B zaterdag
 1. Be Quick'28   22 12  6  4 30 39-18  prom
 2. Marknesse     22 11  6  5 28 34-19
 3. Hierden       22 11  6  5 28 33-19
 4. SDS'55        22 10  4  8 24 32-32
 5. HTC           22  8  6  8 22 36-35
 6. Otterlo       22  6 10  6 22 26-26
 7. SV Bilderberg 22  6  9  7 21 28-33
 8. Elspeet       22  8  4 10 20 27-27
 9. 't Harde      22  6  6 10 18 29-39
10. Harskamp      22  6  6 10 18 29-44
11. DSV'61        22  7  3 12 17 28-35
12. BAS           22  5  6 11 16 26-40

1981/1982

KNVB Oost 4e klasse B zaterdag
 1. DSV'61        20 15  3  2 33 39-11
 2. HTC           20 12  4  4 28 44-28
 3. Elspeet       20  9  6  5 24 28-21
 4. Staphorst     20  6 10  4 22 35-26
 5. VENO          20  6 10  4 22 25-18
 6. SVM Marknesse 20  5 11  4 21 30-28
 7. Otterlo       20  7  5  8 19 30-33
 8. Hierden       20  6  4 10 16 38-41
 9. SDS'55        20  5  6  9 16 30-41
10. 't Harde      20  4  5 11 13 21-34
11. Harskamp      20  0  6 14  6 18-57

1982/1983

KNVB Oost 4e klasse B zaterdag
 1. VSCO           22 13  7  2 33 35-18
 2. HTC            22 14  4  4 32 58-23
 3. Elspeet        22 13  5  4 31 44-15
 4. SVM Marknesse  22  7 10  5 24 26-26
 5. VENO           22  6  8  8 20 25-30
 6. Staphorst      22  7  6  9 20 20-27
 7. Otterlo        22  7  5 10 19 26-32
 8. SDS'55         22  6  7  9 19 24-40
 9. Hierden        22  6  5 11 17 31-36
10. 't Harde       22  5  7 10 17 22-32
11. Victoria Vesta 22  4  9  9 17 27-43
12. ASC'62         22  3  9 10 15 19-35

1983/1984

KNVB Oost 4e klasse B zaterdag
 1. VENO          22 . . . 30 30-21 
 2. Oene          22 . . . 28 39-18 
 3. DVS '33       22 . . . 28 40-28 
 4. Elspeet       22 . . . 25 41-26 
 5. 't Harde      22 . . . 24 28-23 
 6. Otterlo       22 . . . 21 29-29 
 7. DSV '61       22 . . . 21 27-31 
 8. Hierden       22 . . . 19 27-30 
 9. SVM Marknesse 22 . . . 19 25-34 
10. SEH           22 . . . 18 25-29 
11. Veluwse Boys  22 . . . 17 21-36 
12. SDS '55       22 . . . 14 18-45 

1984/1985

KNVB Oost 4e klasse B zaterdag
 1. ESC             20 . . . 30 28-20 
 2. DSV '61         20 . . . 28 41-22 
 3. Hierden         20 . . . 25 38-26 
 4. Oene            20 . . . 24 32-21 
 5. 't Harde        22 . . . 23 22-17 
 6. Elspeet         20 . . . 22 30-19 
 7. Prins Bernhard  20 . . . 19 37-39 
 8. SVM Marknesse   20 . . . 15 20-30 
 9. SEH             20 . . . 14 23-35 
10. Avanti (Twello) 20 . . . 11 23-42 
11. Veluwse Boys    20 . . .  9 14-37 

1985/1986

KNVB Oost 4e klasse B zaterdag
 1. 't Harde         22 . . . 34 49-17 
 2. Elspeet          22 . . . 32 52-26 
 3. Lelystad '67     22 . . . 27 39-26 
 4. DSV '61          22 . . . 26 43-37 
 5. SVI              22 . . . 22 51-43 
 6. Terschuurse Boys 22 . . . 19 29-41 
 7. Hatto-Heim       22 . . . 19 14-28 
 8. Oene             22 . . . 18 21-25 
 9. SDS '55          22 . . . 18 22-32 
10. Hierden          22 . . . 17 26-42 
11. SEH              22 . . . 17 25-42 
12. Prins Bernhard   22 . . . 15 27-39 

1986/1987

KNVB Oost 3e klasse A zaterdag
 1.AZSV          22 13  2  7 28 38-26
 2.CSV Apeldoorn 22 10  7  5 27 34-24
 3.CSV’28        22 10  5  7 25 35-25
 4.Otterlo       22  6 12  4 24 22-17
 5.WZC Wapenveld 22  9  5  8 23 46-35
 6.De CJV’ers    22  5 12  5 22 26-27
 7.ESC           22  8  6  8 22 27-30
 8.Opheusden     22  9  3 10 21 31-36
 9.VSCO’61       22  6  8  8 20 32-34
10.DUNO D        22  7  5 10 19 30-38
11.Kesteren      22  5  8  9 18 24-39
12.'t Harde      22  4  7 11 15 33-47

1987/1988

KNVB Oost 4e klasse B zaterdag
 1. ASVD          22 13  5  4 31 36-15 
 2. Hierden       22 11  9  2 31 36-17 
 3. SVI           22  6 13  3 25 36-30 
 4. Oene          22  6 12  4 24 29-23 
 5. SEH           22  9  5  8 23 30-24 
 6. SDS '55       22  7  9  6 23 31-32 
 7. Elspeet       22  9  4  9 22 34-28 
 8. Hatto-Heim    22  5  8  9 18 23-34 
 9. SVM Marknesse 22  4  9  9 17 22-27 
10. Harskamp      22  6  5 11 17 31-42 
11. 't Harde      22  6  5 11 17 23-43 
12. VENO          22  5  6 11 16 16-32 

1988/1989

KNVB Oost 4e klasse B zaterdag
 1. SDS '55       22 . . . 32 51-24 
 2. Elspeet       22 . . . 32 36-15 
 3. WZC Wapenveld 22 . . . 28 41-25 
 4. EZC '84       22 . . . 27 37-22 
 5. Swift '64     22 . . . 26 45-37 
 6. 't Harde      22 . . . 19 32-38 
 7. SVI           22 . . . 20 30-44 
 8. Harskamp      22 . . . 19 32-38 
 9. Oene          22 . . . 18 21-30 
10. Hatto-Heim    22 . . . 15 20-36 
11. SVM Marknesse 22 . . . 11 13-30 
12. SEH           22 . . . 10 13-44 

1989/1990

KNVB Oost 4e klasse C zaterdag
 1. ASC '62       22 . . . 33 39-16 
 2. 't Harde      22 . . . 31 53-25 
 3. ZZVV          22 . . . 27 45-25 
 4. Nieuwleusen   22 . . . 24 35-30 
 5. WZC Wapenveld 22 . . . 23 40-29 
 6. Den Ham       22 . . . 22 23-27 
 7. Gramsbergen   22 . . . 21 31-29 
 8. Swift '64     22 . . . 21 40-40 
 9. SVM Marknesse 22 . . . 19 13-33 
10. Hatto-Heim    22 . . . 17 22-30 
11. SVI           22 . . . 15 24-45 
12. Lutten        22 . . . 11 23-59 

1990/1991

KNVB Oost 4e klasse C zaterdag
 1. ZZVV          22 . . . 35 39-10 
 2. Nieuwleusen   22 . . . 34 45-24 
 3. Olympia '28   22 . . . 32 52-24 
 4. Swift '64     22 . . . 30 50-22 
 5. WZC Wapenveld 22 . . . 24 36-36 
 6. Hatto-Heim    22 . . . 22 24-26 
 7. Rouveen       22 . . . 21 32-25 
 8. Gramsbergen   22 . . . 18 21-31 
 9. SVM Marknesse 22 . . . 15 25-36 
10. 't Harde      22 . . . 14 22-43 
11. Bergentheim   22 . . . 11 18-45 
12. DSV '61       22 . . .  8  9-41 

1991/1992

KNVB Oost 4e klasse C zaterdag
 1. Olympia '28   22 . . . 35 50-18 
 2. OZC Ommen     22 . . . 27 37-18 
 3. Kloosterhaar  22 . . . 27 30-25 
 4. TONEGO        22 . . . 26 43-26 
 5. WZC Wapenveld 22 . . . 26 39-32 
 6. Rouveen       22 . . . 21 34-32 
 7. Hatto-Heim    22 . . . 21 31-35 
 8. Nieuwleusen   22 . . . 21 21-25 
 9. 't Harde      22 . . . 18 25-44 
10. SVM Marknesse 22 . . . 15 25-38 
11. SVV '56       22 . . . 15 20-43 
12. Gramsbergen   22 . . . 12 20-39 

1992/1993

KNVB Oost 4e klasse C zaterdag
 1. WZC Wapenveld 22 . . . 35 44-25 
 2. Hatto-Heim    22 . . . 28 54-25 
 3. TONEGO        22 . . . 27 40-36 
 4. OZC Ommen     22 . . . 26 32-25 
 5. ZZVV          22 . . . 21 35-30 
 6. 't Harde      22 . . . 21 34-37 
 7. Rouveen       22 . . . 19 23-26 
 8. BAS           22 . . . 19 23-31 
 9. Oene          22 . . . 18 32-47 
10. Nieuwleusen   22 . . . 17 24-24 
11. SVM Marknesse 22 . . . 17 20-30 
12. VSW           22 . . . 16 18-43 

1993/1994

KNVB Oost 4e klasse B zaterdag
 1. Groen Wit '62     22 . . . 32 68-30 
 2. Oene              22 . . . 32 42-22 
 3. SKVW              22 . . . 28 40-26 
 4. EZC '84           22 . . . 26 43-29 
 5. SSSE              22 . . . 23 38-36 
 6. Wodanseck         22 . . . 23 35-37 
 7. Harfsen           22 . . . 21 35-35 
 8. Redichem          22 . . . 21 37-46 
 9. Gazelle Nieuwland 22 . . . 19 41-43 
10. 't Harde          22 . . . 17 35-40 
11. Haarlo SP         22 . . . 16 26-45 
12. PTT Apeldoorn     22 . . .  6 21-72 

1994/1995

KNVB Oost 4e klasse C zaterdag
 1. Voorwaarts V  22 . . . 37 53-20 
 2. TONEGO        22 . . . 27 41-34 
 3. SEH           22 . . . 26 43-30 
 4. Mariënberg    22 . . . 24 50-40 
 5. Staphorst     22 . . . 23 33-29 
 6. ZZVV          22 . . . 22 34-39 
 7. WZC Wapenveld 22 . . . 21 33-38 
 8. ASVD          22 . . . 19 28-28 
 9. Rouveen       22 . . . 19 21-28 
10. SVM Marknesse 22 . . . 18 25-27 
11. Hatto-Heim    22 . . . 17 24-40 
12. 't Harde      22 . . . 11 19-51 
Directe degradatie naar de KNVB afdeling Zwolle 1e klasse.

1995/1996

KNVB afdeling Zwolle (ZVB) 1e klasse A zaterdag
 1. Hatto-Heim     22 . . . 45 48-21 
 2. BAS            22 . . . 38 37-29 
 3. SCD '83        22 . . . 37 52-31 
 4. sv 't Harde    22 . . . 37 40-28 
 5. Bruchterveld   22 . . . 34 46-40 
 6. VHK            22 . . . 33 43-45 
 7. Bergentheim    22 . . . 29 43-44 
 8. SVI            22 . . . 27 43-40 
 9. Vierhouten '82 22 . . . 27 44-50 
10. DSV '61        22 . . . 20 40-48 
11. Creil          22 . . . 17 22-51 
12. DESZ           22 . . . 13 21-54 

1996/1997

KNVB Oost 3e klasse B zaterdag
 1. 't Harde       22 16 2  4 50 52-22 
 2. WZC Wapenveld  22 11 7  4 40 29-23 
 3. ASV Dronten    22 12 3  7 39 43-22 
 4. EZC '84        22 11 4  7 37 32-23 
 5. Prins Bernhard 22 10 4  8 34 41-27 
 6. BAS            22  7 7  8 28 26-27 
 7. Oene           22  8 3 11 27 27-32 
 8. Hatto-Heim     22  6 7  9 25 31-32 
 9. VIOS V         22  6 6 10 24 23-28 
10. SEH            22  5 6 11 21 29-38 
11. Harskamp       22  5 6 11 21 24-53 
12. Teuge          22  4 7 11 19 22-52 
Vanwege een herindeling bij de KNVB, waarbij alle onderafdelingen (waaronder de ZVB ofwel de ‘KNVB afdeling Zwolle’) werden opgeheven, werd ‘t Harde (dat vorig seizoen nog 1e klasse onderafdeling speelde) nu in de 3e klasse KNVB ingedeeld.

1997/1998

KNVB Oost 2e klasse I zaterdag
 1. Berkum       22 14 5  3 47 54-22
 2. 't Harde     22 12 4  6 40 54-31
 3. HTC          22 11 4  7 37 39-21
 4. ASV Dronten  22 11 3  8 36 41-35
 5. VSCO'61      22 11 2  9 35 40-36
 6. Swift'64     22 10 2 10 32 39-41
 7. SKV          22  8 7  7 31 49-45
 8. Groen Wit'62 22  8 6  8 30 38-38
 9. De CJV'ers   22  9 2 11 29 35-49
10. ESA          22  7 5 10 26 38-48
11. Elspeet      22  5 3 14 18 24-50
12. DVOV         22  4 1 17 13 32-67

1998/1999

KNVB Oost 2e klasse I zaterdag
 1. ASV Dronten  22 14 6  2 48 60-29
 2. EZC'84       22 13 3  6 42 39-32
 3. Swift'64     22 13 2  7 41 49-35
 4. VSCO'61      22 11 2  9 35 49-37
 5. WVF          22  9 5  8 32 36-30
 6. Groen Wit'62 22  9 4  9 31 30-34
 7. 't Harde     22  8 5  9 29 40-40
 8. HTC          22  7 7  8 28 29-27
 9. Harfsen      22  7 6  9 27 33-50
10. SKV          22  5 7 10 22 28-35
11. Uni VV       22  6 3 13 21 37-50
12. De CJV'ers   22  3 4 15 13 20-51

1999/2000

KNVB Oost 2e klasse I zaterdag
 1. DTS Ede      22 16 3  3 51 54-25
 2. IJVV         22 11 6  5 39 50-31
 3. VSCO'61      22 12 2  8 38 49-31
 4. Swift'64     22 12 2  8 38 56-39
 5. Hatto Heim   22 11 3  8 36 36-31
 6. EZC'84       22  9 3 10 30 45-39
 7. HTC          22  8 5  9 29 32-36
 8. 't Harde     22  7 5 10 26 38-52
 9. WVF          22  7 4 11 25 36-51
10. Kesteren     22  6 6 10 24 35-50
11. Harfsen      22  6 4 12 22 36-53
12. Groen Wit'62 22  2 7 13 13 19-48

2000/2001

KNVB Oost 2e klasse I zaterdag
 1. Hatto Heim     20 15 1  4 46 38-24  prom
 2. Swift '64      20 13 3  4 42 54-29 
 3. DZC '68        20 10 4  6 34 61-29 
 4. VSCO '61       20  9 6  5 33 34-22 
 5. WHcZ           20  7 7  6 28 34-31 
 6. SEH            20  7 5  8 26 28-28 
 7. Otterlo        20  6 8  6 26 25-27 
 8. Blauw Geel '55 20  8 2 10 26 29-38 
 9. EZC '84        20  6 4 10 22 28-33  deg
10. 't Harde       20  2 6 12 12 25-64  deg
11. AVW '66        20  2 4 14 10 19-50  deg

2001/2002

KNVB Oost 3e klasse B zaterdag
 1. Horst FC       24 . . . 51 64-22  prom
 2. Hierden        24 . . . 42 47-30 
 3. 't Harde       24 . . . 37 33-37 
 4. Hoevelaken     24 . . . 33 45-38 
 5. VVOP           24 . . . 33 53-48 
 6. Teuge SP       24 . . . 33 38-33 
 7. Oene           24 . . . 31 26-31 
 8. WZC Wapenveld  24 . . . 29 47-48 
 9. BAS            24 . . . 28 29-38 
10. VIOS V         24 . . . 28 36-53 
11. EZC '84        24 . . . 27 34-45 
12. Prins Bernhard 24 . . . 24 23-39 
13. Elspeet        24 . . . 22 36-49  deg

2002/2003

KNVB Oost 3e klasse B zaterdag
 1. VVOP          22 . . . 50 57-24 
 2. Teuge SP      22 . . . 44 43-23 
 3. 't Harde      22 . . . 38 48-37 
 4. Rood Wit '58  22 . . . 34 41-32 
 5. SEH           22 . . . 31 40-33 
 6. Hoevelaken    22 . . . 29 32-31 
 7. VIOS V        22 . . . 29 28-36 
 8. BAS           22 . . . 28 31-36 
 9. WZC Wapenveld 22 . . . 27 34-43 
10. Oene          22 . . . 25 29-35 
11. DSV '61       22 . . . 21 25-47 
12. Veluwse Boys  22 . . . 12 33-64 

2003/2004

KNVB Oost 3e klasse B zaterdag
 1. Hoevelaken     22 . . . 50 55-19 
 2. Hierden        22 . . . 39 41-29 
 3. Oene           22 . . . 38 33-29 
 4. Zeewolde       22 . . . 35 42-28 
 5. SEH            22 . . . 33 34-34 
 6. 't Harde       22 . . . 33 36-36 
 7. WZC Wapenveld  22 . . . 28 27-27 
 8. VIOS V         22 . . . 26 32-36 
 9. Swift '64      22 . . . 24 37-49 
10. Rood Wit '58   22 . . . 22 31-39 
11. BAS            22 . . . 20 31-49 
12. Prins Bernhard 22 . . . 20 26-50 

2004/2005

KNVB Oost 3e klasse B zaterdag
 1. NSC              22 . . . 49 48-15 
 2. Hierden          22 . . . 41 50-27 
 3. Terschuurse Boys 22 . . . 38 39-31 
 4. 't Harde         22 . . . 36 46-30 
 5. Rood Wit '58     22 . . . 29 25-26 
 6. Zeewolde         22 . . . 27 34-37 
 7. EFC '58          22 . . . 27 42-45 
 8. VIOS V           22 . . . 26 37-44 
 9. Swift '64        22 . . . 26 27-38 
10. CJV'ers De       22 . . . 25 34-57 
11. Oene             22 . . . 24 30-35 
12. Avanti Twello    22 . . . 18 17-44 

2005/2006

KNVB Oost 3e klasse B zaterdag
 1. Zeewolde         22 . . . 46 48-25 
 2. Lelystad '67     22 . . . 40 42-36 
 3. EFC '58          22 . . . 36 39-25 
 4. ESC              22 . . . 35 50-31 
 5. 't Harde         22 . . . 34 40-25 
 6. Hierden          22 . . . 32 39-34 
 7. Terschuurse Boys 22 . . . 32 42-39 
 8. DSV '61          22 . . . 25 24-36 
 9. VIOS V           22 . . . 24 31-38 
10. Swift '64        22 . . . 21 23-44 
11. Elspeet          22 . . . 21 20-43 
12. Rood Wit '58     22 . . . 19 23-45 

2006/2007

KNVB Oost 3e klasse B zaterdag
 1. ESC              22 17 3  2 54 50-13 
 2. EFC '58          22 14 4  4 46 34-22 
 3. Lelystad '67     22 14 4  4 43 52-31 -3
 4. Hoevelaken       22 11 4  7 37 35-25 
 5. DSV '61          22  8 6  8 30 31-35 
 6. Terschuurse Boys 22  8 4 10 28 24-33 
 7. Teuge SP         22  6 7  9 25 27-32 
 8. Twello SV        22  6 7  9 25 26-33 
 9. VIOS V           22  7 3 12 24 27-36 
10. 't Harde         22  6 5 11 23 33-39 
11. Swift '64        22  4 7 11 19 27-42 
12. Oene             22  1 6 15  9 20-45 

2007/2008

KNVB Oost 3e klasse B zaterdag
 1. DSV '61          22 . . . 47 48-35  prom
 2. Lelystad '67     22 . . . 45 67-21 
 3. EFC '58          22 . . . 38 42-26 
 4. Stroe            22 . . . 37 30-27 
 5. Hoevelaken       22 . . . 36 50-35 
 6. 't Harde         22 . . . 36 38-27 
 7. Vierhouten '82   22 . . . 30 42-47 
 8. Unicum Lelystad  22 . . . 27 37-46 
 9. Teuge SP         22 . . . 25 22-35 
10. VVOP             22 . . . 23 33-44 
11. Terschuurse Boys 22 . . . 22 27-42 
12. Twello SV        22 . . .  6 22-73 

2008/2009

KNVB Oost 3e klasse B zaterdag
 1. Hierden         22 16  2  4 50 56-29  P1 prom
 2. Lelystad '67    22 12  8  2 44 53-22  P3
 3. ESC             22 11  6  5 39 46-31  P2
 4. Stroe           22 10  4  8 34 29-26  (P1)
 5. EFC '58         22  9  5  8 32 33-28 
 6. Vierhouten '82  22  9  5  8 32 27-48 
 7. Hoevelaken      22  9  3 10 30 35-32 
 8. 't Harde        22  7  5 10 26 30-29 
 9. Unicum Lelystad 22  6  5 11 23 33-37 
10. VVOP            22  4 11  7 23 20-28 
11. Swift '64       22  6  3 13 21 33-50  deg
12. Hulshorst       22  3  3 16 12 27-62  deg
EFC '58              1-1 3-1 4-1 2-0 2-0 1-2 1-3 3-1 1-0 1-1 4-0
ESC              1-1     1-0 1-3 3-1 4-2 0-4 5-1 2-2 3-2 0-0 1-2
't Harde         3-1 0-2     0-2 0-0 5-0 1-1 0-3 2-3 2-0 0-0 2-3
Hierden          2-2 4-1 1-2     1-0 3-1 3-1 3-0 2-1 2-1 3-2 4-0
Hoevelaken       1-0 4-1 0-2 3-4     2-1 0-2 2-1 3-0 2-2 0-1 0-4
Hulshorst        1-1 1-6 0-4 0-2 0-6     1-6 1-0 1-3 1-2 2-3 5-0
Lelystad '67     3-0 0-0 3-0 4-3 1-1 1-1     2-2 3-0 2-0 1-0 1-1
Stroe            2-1 0-1 2-1 0-2 3-2 1-1 2-0     3-0 1-0 0-0 3-0
Swift '64        0-1 1-2 0-2 1-5 2-4 4-3 1-4 2-0     1-0 2-2 0-2
Unicum           3-0 1-4 3-2 2-2 1-2 3-2 3-3 1-0 1-1     5-1 3-4
VVOP             0-2 1-1 1-1 0-2 0-2 3-1 2-2 0-1 3-2 0-0     0-0
Vierhouten '82   2-1 0-6 0-0 3-2 1-0 1-2 0-7 1-1 2-6 1-0 0-0      

2009/2010

KNVB Oost 3e klasse B zaterdag
 1. VIOS V          22 17 1  4 52 67-18  prom P1
 2. ESC             22 15 4  3 49 45-22  prom P3
 3. 't Harde        22 13 5  4 44 56-28  (P1) prom
 4. BAS             22 11 5  6 38 42-33  (P3)
 5. DSV '61         22 11 5  6 38 33-25 
 6. EFC '58         22  9 6  7 33 38-37  P2
 7. Unicum Lelystad 22  8 4 10 28 45-46 
 8. Zeewolde        22  7 6  9 27 33-28 
 9. Elspeet         22  6 7  9 25 33-36 
10. Teuge SP        22  3 6 13 15 24-45 
11. Vierhouten '82  22  3 3 16 12 23-62  deg
12. Twello SV       22  1 4 17  7 19-78  deg
BAS                  0-1 1-1 0-1 1-1 2-2 4-0 3-1 2-0 0-7 3-1 3-1
DSV '61          2-3     3-2 1-1 1-1 1-3 1-0 3-0 3-4 1-0 3-0 2-1
EFC '58          2-2 0-0     2-1 1-0 1-3 0-0 1-1 2-0 3-1 3-0 3-2
ESC              3-2 0-1 4-0     2-0 3-0 4-2 2-1 4-0 3-2 5-1 0-0
Elspeet          0-2 2-2 3-2 1-2     1-1 2-1 4-0 1-1 1-2 7-3 2-1
't Harde         2-1 2-1 3-0 0-0 3-1     4-0 5-5 3-1 1-4 5-0 2-1
Teuge SP         3-4 1-2 1-4 0-1 0-0 1-0     3-3 2-0 1-1 1-2 0-3
SV Twello        0-5 0-1 0-4 0-1 2-3 1-9 0-3     0-6 0-8 2-0 1-1
Unicum           2-2 2-2 7-1 2-3 4-2 0-1 2-2 4-2     1-4 3-0 3-0
VIOS V.          3-0 1-0 3-0 4-0 3-0 2-1 2-1 4-0 5-0     4-2 1-3
Vierhouten'82    0-1 1-2 0-4 2-4 0-0 1-5 1-1 5-0 1-3 0-5     3-1
Zeewolde         0-1 1-0 2-2 1-1 2-1 1-1 5-1 3-0 4-0 0-1 0-0      
Nacompetitie
1e ronde:
ESA       - 't Harde   2-1
't Harde  - ESA        2-0

finale ronde:
't Harde  - Dodewaard  1-1
Dodewaard - 't Harde   2-3
I.v.m. een KNVB herindeling promoveren de eerste 2 teams direct naar de 2e klasse. ‘t Harde neemt de eerste periode over van kampioen VIOS; hierdoor speelt ‘t Harde ook nacompetitie om promotie naar de 2e klasse. Door het winnen van de nacompetitie promoveert ‘t Harde naar de 2e klasse.

2010/2011

KNVB Oost 2e klasse G zaterdag
 1. Lelystad '67      26 22  1  3 67 76- 23  P2 prom
 2. VSCO '61          26 13  8  5 47 46- 21  (P2)
 3. ESC               26 12 10  4 46 48- 21  P3 prom
 4. Advendo '57       26 12  5  9 41 45- 41 
 5. 't Harde          26 11  6  9 39 57- 43 
 6. Gazelle Nieuwland 26 10  9  7 39 41- 35 
 7. Hierden           26 11  6 10 38 50- 47  P1
 8. Blauw Geel '55    26 10  6 10 36 45- 42 
 9. OWIOS             26 11  3 12 36 30- 45 
10. DFS Opheusden     26 10  5 11 35 47- 44 
11. VIOS V            26  8  7 11 31 33- 37  deg
12. IJVV              26  7  7 12 28 45- 47  deg
13. Stroe             26  5  3 18 18 27- 62  deg
14. Dodewaard         26  2  1 23  7 32-114  deg
Advendo '57            2-1 3-2  2-1 1-1 1-3 2-1 2-1 4-1 0-1 4-0 5-1 1-3 0-4
Blauw Geel '55     1-1     1-0  6-1 0-0 4-4 1-0 3-3 2-1 1-2 5-0 1-1 1-3 1-0
DFS                1-3 4-2      4-0 2-2 0-0 2-1 2-2 3-5 2-3 3-0 2-0 3-1 1-3
Dodewaard          1-4 2-4 2-5      0-0 2-1 1-8 1-2 3-6 1-6 1-3 1-4 3-2 1-8
ESC                3-0 2-1 1-1  8-1     0-2 1-1 1-2 2-2 0-2 4-1 2-0 6-1 2-0
Gazelle Nieuwland  2-2 2-0 1-0  4-1 1-1     2-3 1-2 1-1 1-0 2-0 3-1 0-0 1-1
't Harde           1-3 3-1 1-1  6-2 1-1 4-0     5-1 4-3 2-5 0-1 1-0 2-1 2-4
Hierden            5-1 5-1 1-2  4-2 0-3 2-1 2-2     5-1 2-3 3-2 1-2 1-0 0-1
IJVV               0-0 0-1 4-1  4-1 0-2 2-2 1-3 1-1     0-0 1-2 3-0 1-0 0-3
Lelystad '67       2-1 4-2 0-2 12-2 1-0 4-1 3-1 4-1 3-1     3-0 3-0 2-0 0-1
OWIOS              2-1 1-2 3-0  1-0 1-2 3-2 0-0 2-1 1-0 0-2     2-1 0-0 3-1
Stroe              0-1 0-3 1-4  3-0 0-3 1-1 2-1 1-3 1-6 1-6 1-0     1-2 1-3
VIOS V.            1-1 1-0 1-0  4-2 0-1 0-2 1-2 0-0 2-1 1-2 5-1 3-3     0-0
VSCO '61           2-0 0-0 3-0  3-0 0-0 0-1 2-2 3-0 0-0 0-3 1-1 2-1 1-1      

2011/2012

KNVB Oost 2e klasse G zaterdag
 1. Blauw Geel '55 26 18 3  5 57 62-30     P2 prom 
 2. Hierden        26 14 5  7 47 50-38     (P2) prom
 3. DFS Opheusden  26 12 5  9 41 57-57 
 4. VSCO '61       26 11 7  8 40 50-32     P1
 5. 't Harde       26 12 3 11 39 45-46 
 6. Horst FC       26 11 3 12 36 53-44 
 7. ASV Dronten    26 10 6 10 36 52-45 
 8. Veensche Boys  26 10 6 10 36 41-51 
 9. OWIOS          26 10 5 11 35 42-54
10. KHC            26 11 2 13 34 55-55 -1  P3 prom
11. Lunteren       26 10 4 12 34 52-57     deg
12. Advendo '57    26  9 6 11 33 42-45     deg
13. Zeewolde       26  9 1 16 28 43-56     deg
14. Zwolsche Boys  26  6 2 18 20 45-79     deg
Advendo '57            2-2 1-2 1-1 2-1 1-3 1-1 2-1 0-2 2-0 3-3 1-1 3-1 3-1
asv Dronten        1-0     2-2 2-2 1-2 2-3 2-1 6-1 2-2 6-1 1-1 2-1 1-2 2-1
Blauw Geel '55     4-2 1-1     4-0 1-0 2-1 2-3 2-0 4-0 5-1 3-1 4-4 1-2 2-1
DFS                2-1 3-1 2-1     3-4 1-1 2-1 1-4 1-5 2-0 5-1 3-3 4-3 2-3
't Harde           0-2 1-0 2-1 0-1     1-0 2-1 1-1 0-4 3-4 4-1 1-3 2-0 3-1
Hierden            2-1 1-2 0-1 1-1 3-1     2-1 1-2 2-0 3-3 1-0 2-3 2-0 3-2
FC Horst           2-0 0-2 0-2 1-6 4-2 0-1     3-1 3-5 4-1 1-1 1-1 2-1 5-3
KHC                2-4 2-1 1-3 2-3 1-4 1-2 1-0     6-3 2-1 3-4 1-0 3-2 0-1
Lunteren           0-1 5-4 1-3 4-1 3-1 3-3 0-4 5-3     2-0 3-1 1-4 1-3 1-1
OWIOS              2-1 2-1 1-2 3-4 2-2 1-2 1-8 3-3 3-0     2-0 1-0 1-0 2-2
Veensche Boys      5-3 2-1 1-0 2-1 3-3 1-3 1-0 0-7 2-1 0-0     1-0 0-2 4-2
VSCO '61           0-0 3-0 1-2 3-1 0-1 1-2 3-1 2-1 0-0 0-1 1-1     5-0 4-0
Zeewolde           4-0 2-4 0-2 5-2 1-3 4-4 0-2 0-3 3-0 0-2 1-0 1-2     4-2
Zwolsche Boys      2-5 2-3 2-6 1-3 3-1 3-2 1-4 1-3 2-1 0-4 0-5 3-5 5-2      

2012/2013

KNVB Oost 2e klasse G zaterdag
 1. DFS Opheusden   26 18 6  2 60 71-30     P1 prom
 2. Horst FC        26 12 9  5 45 62-38     P2 prom
 3. Veensche Boys   26 14 3  9 45 49-29     P3
 4. OWIOS           26 13 5  8 44 38-31     (P1) prom
 5. ESA             26 13 5  8 43 64-51 -1
 6. VIOS V          26 13 3 10 42 44-43 
 7. Unicum Lelystad 26 10 4 12 34 50-47 
 8. Lelystad '67    26  9 7 10 34 33-33 
 9. ASV Dronten     26 10 4 12 34 42-47 
10. ESC             26 10 4 12 34 34-47 
11. VSCO '61        26  8 6 12 30 33-42     deg
12. Zwart Wit '63   26  8 4 14 28 39-64     deg
13. 't Harde        26  7 2 17 23 36-58     deg
14. Excelsior Z     26  4 4 18 15 35-70 -1  deg
asv Dronten              1-3 3-3 2-1 3-1 2-2 3-1 3-1 1-2 2-5 0-3 1-2 0-1 3-0
DFS                2-2       5-3 3-0 4-1 4-0 3-2 0-0 0-0 2-2 1-1 1-2 3-0 3-2
ESA                3-1 0-7       4-2 1-0 5-1 2-2 4-1 0-1 1-0 3-1 8-2 2-1 6-1
ESC                1-2 2-2 1-1       2-1 2-1 0-2 1-0 0-1 2-0 0-2 0-7 2-0 3-0
Excelsior Z.       2-1 1-4 2-3 0-2       4-1 2-2 3-3 0-3 0-3 0-3 3-2 1-4 3-4
't Harde           1-3 1-6 3-1 4-1 4-0       2-2 1-2 0-1 0-3 1-2 1-2 1-4 3-1
FC Horst           3-0 2-4 5-2 4-0 3-0 1-3       0-0 2-2 6-2 3-2 3-1 5-1 1-1
Lelystad '67       2-1 0-1 0-0 3-0 1-2 0-1 2-4       1-0 3-1 0-2 0-2 1-0 3-1
OWIOS              3-1 0-2 2-2 1-3 3-3 2-0 0-2 1-4       2-0 1-0 2-1 2-4 3-0
Unicum             2-3 2-3 3-1 1-3 1-1 5-2 2-1 2-2 0-0       3-2 1-2 0-1 5-2
Veensche Boys      0-1 4-0 2-0 2-1 2-1 0-1 1-3 1-1 2-1 1-3       4-1 4-1 2-0
VIOS V.            0-2 0-2 0-3 2-2 2-0 2-1 1-1 2-0 1-3 2-0 2-1       2-0 2-3
VSCO '61           2-0 1-2 1-4 1-1 6-2 1-0 0-0 0-0 0-1 0-4 1-1 0-0       2-2
Zwart Wit '63      1-1 1-4 4-2 1-2 3-2 2-1 2-2 0-3 2-1 3-0 0-4 1-2 2-1      
Directe degradatie naar de 3e klasse.

2013/2014

KNVB Oost 3e klasse B zaterdag
 1. Terschuurse Boys 26 16  7  3 55 53-26  P3 prom
 2. Zeewolde         26 15  9  2 54 61-24  P2 prom
 3. Hoevelaken       26 13  8  5 47 62-46  P1
 4. DSV '61          26 13  6  7 45 52-42  (P3)
 5. VSCO '61         26 12  8  6 44 58-36 
 6. Zwart Wit '63    26 11  5 10 38 60-48 
 7. Hatto Heim       26  9  8  9 35 52-55 
 8. EFC '58          26  8  8 10 32 36-46 
 9. 't Harde         26  8  6 12 30 41-49 
10. Hulshorst        26  8  5 13 29 49-58 
11. Oene             26  7  4 15 25 42-58 
12. Elspeet          26  4 11 11 23 28-46  deg
13. Teuge SP         26  5  8 13 23 29-54 
14. SEH              26  4  5 17 17 38-73  deg
DSV '61                1-0 1-0 2-1 4-0 3-3 2-1 5-3 4-1 4-1 2-0 2-0 1-3 2-2
EFC '58            4-0     2-1 3-1 3-3 0-0 2-1 1-4 1-0 1-2 1-1 1-1 1-1 0-3
Elspeet            1-1 3-3     0-0 2-2 2-5 0-0 2-2 1-1 1-1 2-2 1-5 1-3 1-3
't Harde           1-3 0-2 0-1     2-2 4-1 3-2 1-2 1-1 0-3 5-2 2-1 2-1 3-1
Hatto Heim         6-1 3-3 2-0 1-2     3-3 2-4 1-6 4-2 0-2 0-0 2-2 3-3 3-1
Hoevelaken         3-2 2-1 2-1 2-2 3-1     1-1 3-1 5-1 1-2 1-1 4-0 0-5 3-1
Hulshorst          0-1 6-0 1-2 2-1 2-3 1-6     2-1 5-1 2-2 8-1 2-2 1-5 2-1
Oene               0-0 3-0 1-2 1-4 0-3 1-2 4-0     2-1 2-2 1-3 1-1 1-2 2-0
SEH                1-3 1-3 0-1 1-1 2-3 3-4 5-2 4-1     0-4 3-1 0-5 1-1 2-7
Terschuurse Boys   1-1 1-0 2-0 6-0 2-0 0-0 3-0 1-0 5-1     2-1 1-2 2-2 4-3
Teuge SP           1-1 1-2 2-2 3-2 1-0 1-2 1-2 2-1 2-1 0-1     0-3 0-0 1-1
VSCO '61           2-1 3-0 1-0 1-1 2-4 4-2 1-1 5-0 2-2 4-1 4-0     1-1 5-3
Zeewolde           3-2 2-0 3-0 2-1 3-0 1-1 3-0 6-0 4-0 1-1 4-2 1-0     1-3
Zwart Wit '63      4-3 2-2 1-1 3-1 0-1 4-3 5-1 5-2 1-3 0-1 3-0 3-1 0-0      
Playoff voor de 12e plek: Elspeet-SP Teuge 0-2, Elspeet degradeert.

2014/2015

KNVB Oost 3e klasse B zaterdag
 1. 't Harde       26 19 1  6 58 66-34  P3 prom
 2. DSV '61        26 16 3  7 51 51-30  P1
 3. VVOP           26 14 8  4 50 61-32  P2 prom
 4. VSCO '61       26 15 4  7 49 58-22  (P3)
 5. EFC '58        26 14 1 11 43 46-45 
 6. Teuge SP       26 13 3 10 42 43-30 
 7. Hulshorst      26 10 7  9 37 44-40 
 8. Zwart Wit '63  26  9 9  8 36 35-41 
 9. Stroe          26  9 5 12 32 52-51 
10. AGOVV          26  8 5 13 29 33-49 
11. Oene           26  8 4 14 28 35-49  deg
12. Vierhouten '82 26  8 3 15 27 42-51 
13. Prins Bernhard 26  5 4 17 19 40-71  deg
14. EZC '84        26  4 3 19 15 34-95  deg
AGOVV                 0-0 3-1  1-0 0-1 1-1 3-0 4-2 4-1  1-2 2-0 2-2 0-3 2-0
DSV  '61          2-0     1-2  4-1 3-0 1-1 1-0 2-3 2-1  2-0 2-1 0-1 3-1 6-1
EFC '58           4-0 0-2      1-3 2-3 3-0 3-2 3-0 3-0  0-2 1-3 1-5 3-0 3-1
EZC '84           1-2 0-2 2-3      2-4 1-3 2-2 4-1 2-12 3-1 3-1 1-1 1-4 0-1
't Harde          6-0 0-2 3-0  7-0     4-3 2-0 4-0 5-1  2-1 1-2 3-1 1-2 1-0
Hulshorst         2-1 3-2 0-1  8-0 1-2     1-1 2-1 3-0  2-1 0-2 1-5 1-0 1-1
Oene              3-0 3-0 0-2  4-3 1-3 0-0     2-1 0-0  1-0 0-4 1-4 4-1 0-1
Pr. Bernhard      3-0 3-5 1-3  3-1 0-2 2-2 3-4     1-1  2-2 2-4 2-3 2-0 1-2
Stroe             2-2 0-2 6-0  3-0 1-3 4-1 2-0 8-1      0-2 1-0 0-3 0-1 2-1
Teuge SP          3-1 2-0 3-1  2-0 2-4 1-1 4-1 1-0 3-4      0-0 3-0 3-0 0-2
VSCO '61          2-0 0-1 0-1 12-0 4-1 1-0 3-2 7-0 6-1  1-0     1-0 3-1 0-0
VVOP              1-1 2-2 2-2  7-2 3-0 2-0 3-1 2-1 0-0  1-2 2-0     4-1 1-1
Vierhouten        4-1 2-3 2-0  5-1 2-3 1-3 1-2 1-3 6-2  0-3 0-0 1-1     0-1
Zwart Wit '63     3-2 3-1 1-3  1-1 1-1 2-4 2-1 2-2 0-0  1-0 1-1 3-5 3-3      
Kampioen, directe promotie naar de 2e klasse.

2015/2016

KNVB Oost 2e klasse G zaterdag
 1. DUNO D           26 18 6  2 60 76-26  P1 prom
 2. Lunteren         26 15 2  9 47 49-37  (P1)
 3. Hierden          26 14 2 10 44 59-44 
 4. Lelystad '67     26 14 2 10 44 48-44  P3
 5. Unicum Lelystad  26 12 5  9 41 49-34 
 6. Veensche Boys    26 11 6  9 39 51-53 
 7. VIOS V           26 12 3 11 39 49-54  P2
 8. VVOP             26 10 8  8 38 45-40 
 9. Blauw Geel '55   26 10 7  9 37 49-43 
10. OWIOS            26 11 2 13 35 43-50 
11. Terschuurse Boys 26 10 4 12 34 40-51  deg
12. Horst FC         26  7 7 12 28 41-48  deg
13. Zeewolde         26  8 3 15 27 40-50  deg
14. 't Harde         26  1 1 24  4 18-83  deg
Blauw Geel '55        2-2 3-0 0-4 2-2 0-0 0-1 3-0 5-1 3-1 2-1 3-0 2-2 3-0
DUNO D            4-0      6-1 3-3 4-2 0-2 0-0 2-0 1-1 3-1 4-0 1-0 1-0 4-0
't Harde          0-5 2-11     1-2 0-3 0-2 2-3 1-2 0-4 0-0 2-3 0-3 0-1 0-1
Hierden           4-1 2-2  3-1     1-0 1-3 2-1 4-1 2-0 2-4 5-2 6-2 1-3 1-0
FC Horst          2-3 0-1  3-0 1-0     0-1 0-5 2-2 1-2 2-2 2-2 2-2 2-2 3-2
Lelystad '67      4-2 3-5  1-2 0-3 4-2     2-3 1-0 5-2 0-3 0-5 2-4 6-3 1-0
Lunteren          3-0 0-4  1-0 2-1 1-2 2-5     2-3 1-3 4-0 4-1 1-0 1-0 2-1
OWIOS             1-2 1-2  3-1 2-1 2-0 0-2 2-2     2-0 1-3 1-3 0-2 4-1 3-1
Terschuurse Boys  1-1 1-0  3-1 2-1 1-0 0-1 2-1 1-5     1-4 2-0 3-4 1-1 1-4
Unicum Lelystad   3-2 0-0  5-1 6-1 0-1 1-0 1-2 0-1 1-0     1-2 5-0 1-1 2-1
Veensche Boys     2-2 2-5  4-1 0-2 3-2 0-0 2-1 5-2 4-2 2-1     4-2 1-1 0-3
VIOS V            1-1 0-2  2-1 4-2 0-3 4-1 2-3 2-1 4-3 1-0 3-0     2-4 1-1
VVOP              3-2 1-3  5-0 0-5 4-2 0-1 1-0 4-0 2-2 1-1 0-0 3-1     2-0
Zeewolde          1-0 2-6  4-1 3-0 2-2 2-1 1-3 3-4 0-1 2-3 3-3 2-3 1-0      
Directe degradatie naar de 3e klasse.

2016/2017

KNVB Oost 3e klasse C zaterdag
 1. VSCO '61      26 19 4  3 61 69-25  P2 prom
 2. SVI           26 17 5  4 56 62-20  P1 prom
 3. DSV '61       26 15 5  6 50 53-27  (P2)
 4. ESC           26 14 5  7 47 43-31 
 5. Hattem        26 12 4 10 40 48-49 
 6. Teuge SP      26 12 3 11 39 62-52 
 7. Oene          26 11 5 10 38 39-37  P3
 8. WZC Wapenveld 26  9 8  9 35 43-47 
 9. VEVO          26  9 7 10 34 38-47 
10. Hatto Heim    26  9 6 11 33 35-30 
11. Olympia '28   26  9 3 14 30 55-53 
12. 't Harde      26  8 5 13 29 37-53  deg
13. SEH           26  6 2 18 20 38-73  deg
14. RDC FC        26  1 0 25  3 14-92  deg
DSV '61                 2-0 3-0 1-0 1-0 4-1 3-1 6-0 4-0 2-1 3-0 2-0 2-2 1-1
ESC               1-0       2-0 2-1 1-1 0-2 0-4 5-0 2-2 2-2 1-2 1-3 2-4 3-0
t Harde           2-3 0-1       2-1 3-2 2-3 3-1 4-1 2-1 1-1 1-6 2-1 0-4 2-3
Hattem            0-0 1-3 4-1       0-0 1-0 2-4 5-1 2-4 3-0 3-2 2-2 1-1 2-0
Hatto Heim        3-1 1-1 2-0 0-1       1-2 1-2 4-0 2-3 0-0 2-1 0-1 1-0 0-0
Oene              1-3 0-2 0-1 5-2 1-1       0-0 4-0 2-1 0-3 4-2 1-0 1-2 3-1
Olympia '28       0-2 0-2 3-3 3-4 3-1 1-2       7-0 3-1 1-2 0-1 1-3 2-3 1-4
FC RDC            1-3 1-3 0-3 0-1 0-4 2-1 1-2       1-3 0-5 0-3 0-4 0-4 1-3
SEH               5-3 1-4 1-0 1-3 0-1 2-3 2-6 2-0       1-3 1-3 1-3 1-7 1-2
SVI               1-0 3-0 2-0 4-1 1-0 1-1 3-1 2-0 5-0       3-1 4-0 0-1 4-0
SP Teuge          3-2 0-1 3-3 7-0 6-2 0-0 1-3 5-2 5-1 4-3       2-0 2-5 0-3
VEVO              3-1 1-2 0-0 3-2 0-4 1-0 3-3 3-1 0-0 0-5 2-2       0-4 2-2
VSCO '61          0-0 0-0 3-0 1-2 2-0 3-1 3-1 4-2 3-2 0-3 2-0 3-1       4-1
WZC Wapenveld     1-1 0-2 2-2 2-4 0-2 1-1 3-2 2-0 4-1 1-1 5-1 2-2 0-4      
Nacompetitie
1e ronde: 
't Harde vrij

2e ronde: 
Reaal Dronten-'t Harde      3-4
't Harde     -Reaal Dronten 4-2
‘t Harde degradeert naar de 4e klasse.

2017/2018

KNVB Oost 4e klasse C zaterdag
 1. Zalk              26 20 4  2 64 98- 29     P1 prom
 2. VSW               26 18 5  3 59 96- 27     P2 prom
 3. Kampen            26 16 4  6 52 91- 48     P3
 4. CSV'28            26 15 3  8 48 79- 36     (P1) prom
 5. 't Harde          26 14 3  9 45 84- 43  
 6. HTC               26 13 3 10 42 57- 39  
 7. Noord Veluwe Boys 26 13 3 10 42 64- 47  
 8. 's Heerenbroek    26 11 5 10 38 58- 53  
 9. Wijthmen          26 12 2 12 38 58- 53  
10. SEH               26 11 4 11 37 69- 44  
11. EZC'84            26  8 4 14 28 41- 72  
12. Wilsum            26  5 2 19 17 38- 69  
13. Dieze West        26  5 0 21 14 36-151 -1 
14. HFC Storica       26  0 0 26  0 24-193  
CSV '28                 3-0 5-1 0-1 5-2 13-0 3-0  2-1 5-2  2-0 1-1  2-1 0-1 1-2
Dieze West        1-0       3-2 1-4 2-5  4-2 1-4  1-6 1-4  2-7 0-4  5-3 0-8 0-15
EZC '84           3-3   5-2     0-6 2-2  1-0 2-1  0-2 3-2  2-2 1-6  3-2 0-1 1-2
't Harde          3-1   6-0 3-0     2-1 14-1 3-0  3-4 0-3  5-1 0-1  3-1 6-1 2-2
's Heerenbroek    4-2   2-0 2-2 0-3      9-0 3-2  1-0 2-4  0-3 1-1  0-2 3-1 2-3
HFC Storica       1-12  2-4 2-5 0-3 0-8      2-10 0-7 1-12 2-7 1-16 2-5 1-6 0-7
HTC               1-3   5-1 2-0 2-1 2-0  3-0      4-3 1-1  2-1 0-2  5-1 2-3 2-3
Kampen            3-2  11-2 3-1 6-4 3-2 13-1 1-0      3-1  2-2 4-4  2-2 4-3 4-0
Noord Veluwe Boys 1-2   6-1 5-2 3-1 0-2  5-2 0-3  2-3      2-6 4-2  1-0 2-1 1-1
SEH               1-2   9-3 1-2 3-2 1-1  7-2 0-1  1-1 2-0      0-1  5-0 3-2 1-2
VSW               2-1   9-0 7-1 4-4 1-1  8-0 2-0  3-2 0-1  2-0      4-0 2-1 6-2
Wilsum            1-2   9-2 1-2 2-2 1-3  4-1 0-2  0-2 0-1  1-0 0-4      1-2 0-5
Wythmen           1-5   5-0 4-0 3-1 2-5  6-0 1-1  2-1 1-1  0-5 0-3  3-1     0-2
Zalk              2-2  15-0 3-0 3-2 1-0  4-1 2-2  5-0 2-0  3-1 2-1  6-0 4-0      

2018/2019

KNVB Oost 4e klasse C zaterdag
 1. Zeewolde          22 15 6  1 51 64-19  P1 prom
 2. 't Harde          22 14 4  4 46 45-23  (P1)
 3. SEH               22 14 2  6 44 43-26 
 4. WZC Wapenveld     22 11 5  6 38 56-35  P3
 5. Elspeet           22 11 5  6 38 46-40  P2 prom
 6. VEVO              22 11 5  6 38 43-37 
 7. EFC '58           22  8 6  8 30 50-42 
 8. Reaal Dronten     22  9 1 12 28 46-47 
 9. Noord Veluwe Boys 22  8 2 12 26 47-57 
10. Prins Bernhard    22  6 2 14 20 23-50 
11. Vierhouten '82    22  3 3 16 12 23-59 
12. EZC '84           22  1 1 20  4 25-76 
 
't Harde                1-1 2-3 2-0 3-1 2-0 4-2 0-1 1-2 3-0 3-1 0-0
EFC '58           1-2       1-2 4-2 5-1 2-2 2-3 4-1 1-2 3-1 6-3 1-4
Elspeet           2-2 2-0       3-0 1-1 2-3 5-3 3-2 2-2 2-2 3-2 1-2
EZC '84           2-3 1-6 1-2       2-4 0-1 1-2 1-4 1-2 4-1 2-2 1-5
Noord Veluwe Boys 2-6 3-4 4-2 6-1       2-3 2-1 1-1 4-1 4-0 1-5 1-2
Prins Bernhard    0-1 0-2 0-3 4-1 0-2       1-4 0-1 1-0 1-1 0-2 1-5
Reaal Dronten     0-1 1-1 5-1 2-1 0-3 5-0       0-1 1-3 2-3 5-2 0-2
SEH               0-3 3-0 0-1 6-1 4-0 3-2 5-3       1-2 1-0 3-0 0-0
VEVO              1-2 2-2 1-1 2-1 3-1 3-1 1-2 3-0       2-1 0-4 2-2
Vierhouten '82    0-2 2-2 2-3 2-0 3-0 1-3 2-4 1-2 0-5       0-3 1-3
WZC Wapenveld     3-1 2-2 1-0 8-0 5-3 2-0 3-1 0-1 3-3 4-0       1-1
Zeewolde          1-1 2-0 4-2 5-2 5-1 6-0 3-0 1-3 5-1 6-0 0-0      
Nacompetitie
1e ronde:
't Harde-Daarlerveen   4-2

2e ronde (finale):
't Harde-DVOV          0-2

2019/2020

KNVB Oost 4e klasse D zaterdag
 1. 's Heerenbroek    17 13 2  2 41 43-25  
 2. WZC Wapenveld     17 11 3  3 36 51-27  
 3. 't Harde          17 10 3  4 33 45-29  
 4. VSW               17  9 4  4 31 38-32  
 5. Dieze West        17  8 5  4 29 40-26  
 6. SEH               17  9 2  6 29 42-31  
 7. Zalk              17  8 3  6 27 44-36  
 8. CSV'28            17  6 6  5 24 29-24  
 9. Reaal Dronten     17  6 4  7 22 34-31  
10. Wijthmen          17  5 2 10 17 25-33  
11. Wilsum            17  3 5  9 14 27-47  
12. Kampen            17  3 2 12 11 32-63  
13. VEVO              17  1 7  9 10 23-40  
14. Noord Veluwe Boys 17  2 2 13  8 22-51  
CSV '28               3-0 1-0 5-1 3-1  -   -  2-0 0-0 2-2  -   -  1-1  - 
Dieze West         -      1-2  -  5-2 4-2  -  1-4  -  2-0  -  7-2 3-0 6-2
't Harde           -   -      0-1 6-3 7-1 0-0 4-4  -  3-5 1-0 1-1  -  3-2
's-Heerenbroek    4-3 1-1  -      5-1  -  2-2 4-1 4-3  -   -  1-0 2-0  - 
Kampen             -   -  1-5 0-2     2-1 3-2 2-1  -  1-2 3-4 1-4 1-4  - 
Noord Velkuwe B.  1-2 1-1 1-2 0-2  -      3-3  -  2-0  -  3-2 0-5 1-2  - 
Reaal Dronten     1-0 4-1  -   -   -  2-1     1-3 2-2 1-2  -  0-1  -  0-2
SEH               3-1 0-3  -   -   -  5-1 4-2     1-1 4-2 4-2 1-2 2-1  - 
VEVO               -  0-0 1-4 3-0 4-4  -  2-5  -      0-4  -  0-3  -  2-2
VSW               2-0 0-0  -  1-6 5-3 5-1  -   -   -      2-2 2-2  -  2-1
Wilsum            1-1 3-3  -  2-3 2-2  -  2-0 0-4 3-2  -       -  1-3 1-1
WZC Wapenveld     3-3  -  2-4  -   -  4-2  -   -  2-1 3-0 8-2     6-1 3-1
Wijthmen          2-0 0-2 2-3 1-2  -   -  0-2  -  1-1 1-2 4-0  -      2-4
SV Zalk           2-2  -  3-0 2-3 8-2 3-1 3-7 2-1 3-1  -  3-0  -   -     
In verband met de coronacrisis is de competitie 2019-2020 vroegtijdig afgebroken.

2020/2021

KNVB Oost 4e klasse D zaterdag
 1. Wijthmen           3 3 0 0 9 10- 5  
 2. Sv Zalk            4 2 2 0 8  7- 4  
 3. 's-Heerenbroek     4 2 1 0 7 11- 4  
 4. Dieze West         4 2 1 1 7 10- 6  
 5. WZC Wapenveld      4 2 1 1 7 10- 7  
 6. Wilsum             4 2 1 1 7  9- 6  
 7. VEVO               4 2 1 1 7  6- 6  
 8. 't Harde           4 1 3 0 6  7- 4  
 9. SEH                4 2 0 2 6  9- 9  
10. sv Reaal Dronten   4 2 0 2 6 10-12  
11. EZC '84            2 0 1 1 1  5- 7  
12. CSV'28             4 0 1 3 1  5-11  
13. VSW                3 0 0 3 0  3-10  
14. Noord Veluwe Boys  4 0 0 4 0  3-14  
CSV '28                -   -   -   -   -   -   -   -   -  3-4  -  0-2  - 
Dieze West         -       -   -  1-1  -   -   -   -   -   -   -  5-2  - 
EZC '84            -   -       -   -   -   -  2-4  -   -   -   -   -   - 
't Harde           -   -  3-3      -   -   -   -   -  3-0  -   -   -   - 
's-Heerenbroek     -   -   -   -       -  5-1  -  4-0  -   -   -   -   - 
Noord Veluwe Boys  -  1-3  -   -   -       -   -  0-3  -   -   -   -   - 
Reaal Dronten     4-1  -   -   -   -  3-1      -   -   -   -   -   -   - 
SEH                -   -   -   -  2-1  -   -       -   -   -  2-4  -   - 
VEVO              1-1 2-1  -   -   -   -   -   -       -   -   -   -   - 
VSW                -   -   -   -   -   -   -   -   -      2-4  -   -  1-3
Wijthmen           -   -   -   -   -   -   -   -   -   -      2-0  -   - 
Wilsum             -   -   -  0-0  -   -  5-2  -   -   -   -       -   - 
WZC Wapenveld      -   -   -   -   -  5-1  -   -   -   -   -   -      1-1
Zalk               -   -   -  1-1  -   -   -  2-1  -   -   -   -   -     
In verband met de coronacrisis is de competitie 2020-2021 vroegtijdig afgebroken.

2021/2022

KNVB Oost 4e klasse D zaterdag
 1. Dieze West         22 18 3  1 57 95-20  P1 prom
 2. 's-Heerenbroek     22 14 2  6 44 70-39  P3
 3. VHK                22 14 2  6 44 54-31  (P1) prom
 4. CSV '28            22 14 1  7 43 61-37
 5. 't Harde           22 11 5  6 38 47-35  P2
 6. Zalk               22 10 4  8 34 46-47
 7. Reaal Dronten      22  9 3 10 30 60-58
 8. VSW                22  7 2 13 23 34-46
 9. Wijthmen           22  5 5 12 20 26-39
10. Wilsum             22  4 6 12 18 29-56
11. Noord Veluwe Boys  22  3 7 12 16 29-81
12. Kampen             22  2 2 18  8 19-81
CSV '28                 0- 1  3-1  0-1   3-1  4-1  7-2  2-3  3-0  3-1  2-0   3-0
Dieze West         7-2        7-1  7-1  11-0  9-1  5-2  1-0  2-0  4-0  5-2   5-0
't Harde           0-3  1- 2       3-0   7-1  1-1  1-1  4-1  4-1  1-0  3-1   2-1
's-Heerenbroek     5-1  0- 0  3-2        9-1  4-1  6-2  4-0  1-3  1-0  3-0  10-3
Kampen             1-5  0- 1  1-1  1-7        1-2  3-6  0-2  1-0  1-3  3-0   0-3
Noord Veluwe Boys  2-7  1-12  1-1  3-6   2-0       2-7  1-4  1-1  1-1  2-2   3-3
Reaal Dronten      1-4  2- 2  0-3  0-1   4-2  8-0       0-2  5-4  4-3  5-0   3-2
VHK                4-3  2- 3  4-2  3-3   4-0  4-0  2-1       2-0  0-0  2-0   1-2
VSW                2-3  1- 0  2-3  4-2   2-0  3-1  5-2  1-5       0-1  2-2   0-1
Wijthmen           0-1  1- 1  0-1  3-1   0-0  0-1  2-0  2-1  2-3       3-6   2-4
Wilsum             2-2  0- 5  0-3  0-1   2-0  3-2  2-2  2-5  3-0  1-1        1-5
Zalk               2-0  3- 5  2-2  2-1   7-2  0-0  0-3  0-3  2-0  4-1  0-0   
Nacompetitie
1e ronde:
BAS Biddinghuizen - 't Harde        5-1
VHK               - Blaauw-Wit '66  2-0
's Heerenbroek                      vrij

2e ronde:
's Heerenbroek    - VHK             1-4

3e ronde:
VHK               - HTC             2-1
VHK promoveert via nacompetitie naar de 3e klasse.

2022/2023