Supportersvereniging

FunctieNaamE-mail
VoorzitterDennis Elskampsupportersvereniging@svtharde.nl
SecretarisBart Jan Olthuissupportersvereniging@svtharde.nl
PenningmeesterSjaak Vellekoopsupportersvereniging@svtharde.nl
Bestuurslid[vacant]supportersvereniging@svtharde.nl
BestuurslidRené Grootkarsijnsupportersvereniging@svtharde.nl
BestuurslidMark Elskampsupportersvereniging@svtharde.nl
BestuurslidArjan van Driestensupportersvereniging@svtharde.nl
De supportersvereniging Groen Wit heeft een eigen bestuur, met eigen leden en eigen statuten. Officieel maakt de supportersvereniging geen onderdeel uit van de voetbalvereniging.

De statuten van de supportersvereniging zijn heel duidelijk: "De supportersvereniging Groen Wit ondersteunt S.V. 't Harde financieel en materieel waar mogelijk."

Hiërarchie

Nieuws