Op zaterdag 18 februari wordt er een voetbalclinic georganiseerd voor alle voetballers en voetbalsters tot en met 11 jaar bij S.V. ’t Harde. Om 10.00 wordt er gestart met een leuke clinic onder leiding van Arie Paauwe en zijn trainersstaf. Deelname is uiteraard gratis en zowel leden als niet leden mogen meedoen met deze mooie clinic. Dus leden van S.V. ’t Harde neem je vriendje of vriendinnetje mee!

Er wordt alleen gevraagd of je vooraf wilt inschrijven via toernooicommissie@svtharde.nl. Graag je naam, leeftijd en telefoonnummer van ouder doorgeven. De clinic is van 10.00 – 12.00 uur en na afloop gaan wij met ons allen eten en drinken in de kantine van S.V. ’t Harde. Tevens krijgt iedere deelnemer een leuke attentie na afloop.

Geef je snel op en met elkaar maken wij er weer een mooie ochtend van!