Afgelopen week was het Nederlands elftal voor speelsters onder de 16 jaar op trainingskamp in Portugal. Keepster Melissa van der Wolde kwam tijdens de oefencampagne ook in actie voor de oranje leeuwinnen. Tijdens de zes dagen durende activiteit stonden er twee wedstrijden met de leeftijdsgenoten uit Portugal op het programma. Melissa keepte de tweede wedstrijd die met 1-1 gelijk gespeeld werd.

Melissa (15 jaar) begon al op haar zesde met voetbal bij ’t Harde. Als spits en vaak enige meisje, scoorde ze enorm veel doelpunten in de jongste jeugdteams. Vanaf haar 10e begon ze met keepen bij S.V. ’t Harde en de ontwikkeling die ze doormaakte was enorm. Zo werd ze op haar 13e al keepster van de jongens onder de 17-1!  

Als club zijn wij dan ook enorm trots op de ontwikkeling die ze heeft doorgemaakt en de uitzonderlijke prestaties die ze tot op heden heeft neergezet!