Zaterdag 26 november jl. heeft GSC Duurzaam advies uit Amstelveen, de voltallige begeleiding van het damesteam MO17-1 voorzien van nieuwe coachjassen. Hierdoor zal de begeleiding er voortaan warmpjes bij zitten. Uiteraard zijn de jassen voorzien van het sponsorlogo. Dankzij Gerco Smit van GSV Duurzaam advies is deze sponsoring tot stand gekomen. Het bestuur en de sponsorcommissie van S.V. ’t Harde bedanken Gerco Smit zeer hartelijk voor deze mooie sponsoring van het damesteam van S.V. ‘t Harde. Namens de sponsorcommissie overhandigde Mark Timmers een mooi boeket bloemen aan de sponsor. Ook kreeg Gerco Smit een heerlijk pakket aangeboden namens de teambegeleiding.

GSC Duurzaam Advies, uw partner voor:

Verbetering van beheer- en onderhoudsprocessen Verduurzamings- en energie transitie trajecten

• Kostenbesparingen • Kostenmanagement • Interim project management • Directievoering • Instandhoudingen exploitatiebeheer (financieel, organisatorisch en technisch) • Ontwerp- en advieswerkzaamheden

www.gscduurzaamadvies.nl