Deze avond is bedoeld voor de jeugdtrainers en jeugdleiders van de S.V. ‘t Harde.

Op vrijdag 2 september willen we het seizoen met z’n allen ‘starten’. We vinden het belangrijk om wat afspraken, leefregels en andere zaken te delen. Uiteraard is er ook volop gelegenheid om vragen te stellen en/of opmerkingen te plaatsen. Bart-Jan Olthuis zal kort de nieuwe spelregels doornemen en Juval Willemsen vertelt wat over ‘wedstrijdzaken’.

Het officiële deel zal maximaal een uur duren. Daarna is er tijd om onder het genot van een drankje (iedereen krijgt 2 gratis consumpties) na te praten. Het bestuur en de TC vinden het belangrijk om elkaar te ontmoeten en te zien. Samen willen we er een prachtig seizoen van maken waarbij sportiviteit en ontwikkeling van spelers hoog in het vaandel staan.

We gaan er vanuit dat iedereen er bij is. Mocht je niet kunnen, wil je je dan afmelden bij jouw TC-lid!

De avond begint om 19.30 uur

Tot 2 september!

Groet,
Edwin van Egteren