Na de onthulling van meerdere reclame- en sponsorborden, ontstond onder de groep PSV Supporters de overtuiging om niet achter te kunnen blijven bij ondersteuning door middel van bordsponsoring aan S.V. ‘t Harde. Sinds enkele jaren draagt zelfs een groep zuiderlingen de club een warm hart toe. Dit komt onder meer tot uiting aan deelname aan het jaarlijkse SB Foodcorner – S.V. ‘t Harde Bedrijventoernooi. Onlangs werd het hagelnieuwe PSV bord aan het hoofdveld onthuld. Hiervoor waren ook enkele Eindhovenaren naar ‘t Harde afgereisd.

Hierbij gaat namens het bestuur en de sponsorcommissie de dank uit naar deze mooie nieuwe sponsoring. Als dank en blijk van waardering werd aan de PSV Supporters een smakelijke attentie aangeboden.

Niet alle personen van de groep PSV Supporters waren in de gelegenheid om bij het maken van de foto aanwezig te zijn