Zaterdag 2 september jl. heeft Ellen Grootkarzijn van Bakkerij Grootkarzijn haar handtekening gezet onder een een nieuwe verlengde Top sponsorovereenkomst. De samenwerking en sponsoring telt al meerdere edities, Bakkerij Grootkarzijn is namelijk één van de trouwste sponsoren van het eerste uur. Naast sponsor is Bakkerij Grootkarzijn ook club leverancier van alle broodjes en gebak. Beide partijen zijn uiterst gelukkig met deze verlenging. Als blijk van dank en waardering voor deze mooie Top sponsoring overhandigde Mark Timmers aan Ellen Grootkarzijn een mooi boeket bloemen. Nadat op deze zaterdag in de kantine de nieuwe presentatiegids van S.V. ‘t Harde werd onthuld en uitgereikt werd de ondertekening van de sponsorovereenkomst op de foto gezet onder toeziend oog van de nieuwe generatie Oosterbos-Grootkarzijn!

Bakkerrij Grootkarzijn! Al meer dan 80 jaar het lekkerste brood en het fijnste gebak!

Bakkerij Grootkarzijn
Eperweg 63
8084 HC ‘t Harde.
Telefoon 0525 651239.
Facebook: https://nl-nl.facebook.com/grootkarzijn