Misschien is het al wel opgevallen, maar het sportpark ligt er op dit moment weer schitterend bij. De velden liggen er uitstekend bij, dit komt mede door de nieuwe robotmaaier. Maar ook de openbare ruimte ziet er piekfijn uit. In de afgelopen zomer is er door een grote groep vrijwilligers hard gewerkt om het sportpark er weer netjes uit te laten zien. Om dit goed bij te kunnen houden heeft de supportersvereniging “Groen-Wit” de onderhoudsploeg een nieuwe onkruidmachine geschonken. Hiermee kan het onkruid tussen het straatwerk snel en makkelijk worden verwijderd. Hierdoor wordt het voor de onderhoudsploeg op de maandag en vrijdag eenvoudiger om het sportpark netjes te houden, waardoor iedereen nog extra kan genieten van zijn of haar hobby.

Dennis Elskamp, voorzitter supportersvereniging, met de nieuwe onkruidmachine.