Donderdagochtend 6 april jl. heeft GSC Duurzaam advies uit Amstelveen, de walking voetballers van S.V. ’t Harde 60+ voorzien van nieuwe trainingspakken. Dankzij eigenaar Gerco Smit van GSC Duurzaam advies is deze mooie nieuwe sponsoring tot stand gekomen. Voortaan kunnen de heren trainen in een fantastisch nieuwe trainingsoutfit, uiteraard voorzien van het sponsorlogo. Ook voor de regelmatige deelname aan de nodige 60+ voetbaltoernooien zijn de trainingspakken een zeer mooie representatieve aanvulling. Het bestuur en de sponsorcommissie van S.V. ’t Harde bedanken Gerco Smit zeer hartelijk voor deze mooie sponsoring van het 60+ walking voetbalteam van S.V. ‘t Harde. Namens de sponsorcommissie overhandigde Mark Timmers een mooi boeket bloemen aan de sponsor waarna Gerco Smit ook nog een heerlijk attentie in ontvangst mocht nemen aangeboden namens de teambegeleiding. Aansluitend aan de training genoten het team en de sponsor van de gebruikelijke gezamenlijke lunch.

GSC Duurzaam Advies, uw partner voor:

Verbetering van beheer- en onderhoudsprocessen Verduurzamings- en energie transitie trajecten

• Kostenbesparingen • Kostenmanagement • Interim projectmanagement • Directievoering • Instandhoudingen exploitatiebeheer (financieel, organisatorisch en technisch) • Ontwerp- en advieswerkzaamheden

www.gscduurzaamadvies.nl

Wilt u meer weten over walking voetbal, kijk dan op de www.svtharde.nl of stuur een mail naar walkingfootball@svtharde.nl Heeft u vragen, bel of app dan Hans Timmers: 06-13979282. U bent iedere donderdagmorgen om 10.00 uur van harte welkom op sportpark Schenk, in het wedstrijdsecretariaat van S.V. ‘t Harde