De grote clubaktie loopt dit jaar hopelijk weer zoals we gewend waren. Maar ook de kosten voor onze club nemen toe. Daarom is deze actie dit jaar nog belangrijker dan anders. We hopen weer een mooi bedrag binnen te halen.

De intekenstrookjes van de teams tot en met de o13 kunnen tot en met 7 november worden ingeleverd in de inleverbox in de ontvangstruimte of op onderstaand adres. Alle andere teams krijgen morgen hun pakket met loten (ook deze liggen klaar in de ontvangstruimte). Waarbij we er weer vanuit gaan dat er per lid 2 a 3 loten worden verkocht. 

Willen de verschillende teams zo snel mogelijk de opbrengsten inleveren bij

Sjaak Vellekoop, Lavastraat 14. Ook de strookjes met verkochten loten of verkoopboekjes mogen hier ingeleverd worden. Wij willen zo snel mogelijk alles binnen hebben.

Alvast bedankt voor de samenwerking en we rekenen weer op een succesvolle verkoop.