In de week van 1 november wordt er gestart met de werkzaamheden aan het pupillenveld. Onze huidige natuurgrasmat wordt vervangen door een kunstgrasveld. De eerste week zullen er niet gelijk graafwerkzaamheden plaatsvinden, maar de voorbereidende werkzaamheden zullen al wel gaan plaatsvinden. De dugouts zijn inmiddels al verwijderd.

Vanaf 31 oktober is het pupillenveld niet meer bruikbaar als speel- en trainingsveld. De TC heeft een nieuw trainingschema met veldverdeling gemaakt.

Volg dit trainingschema en klaag niet gelijk als er eens wat minder ruimte is op het trainingsveld. Want de verwachting is dat er voor de kerstdagen een nieuw kunstgrasveld aangelegd is. Een kunstgrasveld waar wij weer jaren plezier van hebben en waarop bijna altijd getraind kan worden.

Maandag 31 oktober worden de eerste bouwhekken geplaatst, zodat het pupillenveld niet meer bereikbaar is voor trainingen.
Via de website houden wij een ieder op de hoogte van de werkzaamheden.