Op woensdag 27 en donderdag 28 juli organiseert Feyenoord een voetbalkamp bij S.V. ‘t Harde! Wil jij werken aan je voetbaltalent en trainen als een echte Feyenoord-speler? Meld je dan aan en beleef op 27 en 28 juli twee bijzondere en leerzame dagen onder leiding van de trainersstaf van Feyenoord Soccer Schools!

De Feyenoord-trainers staan klaar om van jou een betere voetballer te maken. Alle trainingsonderdelen komen aan bod, waaronder techniek, pass- trap, positiespel, en natuurlijk verschillende partijvormen! Naast het verbeteren van jouw voetbalskills ontvang je als deelnemer een tof voetbalpakket.

Deelname aan het voetbalkamp is inclusief:

· 2 volle dagen trainen onder leiding van minimaal één oud-speler van Feyenoord
· Een officieel Feyenoord Soccer Schools-tenue van Adidas
· Een lunch en voldoende drinken gedurende de trainingsdagen
· Een bidon en Feyenoord-bal
· Een persoonlijk certificaat met handtekening van de hoofdtrainer

Wil jij deelnemen? Ga voor alle informatie en om in te schrijven naar de website van Feyenoord Soccer Schools. Klik op onderstaande link.

2204141030-Flyer-A5-zomerkampen-op-locatie_s.v.-t-Harde