Zoals iedereen inmiddels wel weet heeft ons eerste elftal zich geplaatst voor de nacompetitie voor promotie naar de 3e klasse. Een langgekoesterde wens van iedereen binnen de vereniging. Deze route naar de 3e klasse bestaat uit 3 wedstrijden, volgens het knock-out systeem.

Op 11 juni staat de eerste wedstrijd gepland, uit tegen BAS Biddinghuizen. Om de mannen van Rene van ’t Goor te steunen op hun weg naar de 3e klasse willen wij als supportersvereniging zo veel mogelijk supporters meenemen naar Biddinghuizen. Daarom zal de supportersvereniging GRATIS bussen laten rijden.

De bussen zullen tussen 13.00 uur en 13.30 uur vertrekken vanaf Sportpark Schenk. Opgeven voor deze busreizen kan door te mailen met supportersvereniging@svtharde.nl of een appje te sturen naar 06-54654146.

Ga mee! Kom in het groen-wit! En steun S.V. ’t Harde op weg naar de 3e klasse!!!