Het jongste meidenteam van de Sv ’t Harde heeft het seizoen 21/22 op een schitterende wijze afgesloten. Door een prachtige 0-5 overwinning in en tegen Hierden werd het kampioenschap binnengesleept. De meiden spelen dit seizoen voor het eerst samen en dat is een regelrecht succes te noemen. Dit seizoen begonnen ze nog in een jongenscompetitie waarin ze al lieten zien dat er met meiden niet gespot dient te worden. Wat gaven ze de jongens goed weerstand… Vanaf periode 2 werden ze dan bij meidenteams ingedeeld en toen zag je wel wat voor een talentvolle speelsters we in huis hebben. In de goal Lindsey, echt bijna niet te passeren. In de laatste 6 wedstrijden slechts 2 tegengoals. De verdediging stond ook als een huis, Tess en Anne-lynn zijn haast niet te passeren en lukte dat de tegenstander dan toch een keer… Dan kwamen ze Louise tegen. Nou, dan kun je beter aan de kant gaan hoor… Die is bikkelhard! Odeth, de jongste van het stel….. Wat heeft zij een stappen gemaakt. Echt leuk om te zien hoeveel ze bijgeleerd heeft in één jaar. Op het middenveld liep de motor van het team, Bodil, zich een slag in de rondte en pikte ook regelmatig een goaltje mee. Op de flanken stonden Liz en Maud. Liz is de T.G.V. van het team, wat kan ze hard lopen en goed schieten en dan Maud… Veel tegenstanders tolden op hun benen van al die prachtige acties. De multifunctionele Liza-Lynn en Khyara hebben ook heel veel bijgeleerd dit jaar. Ze hebben prachtige goals gemaakt en mooie dingen laten zien op het veld.

Meiden, leiders en trainers …. Jullie mogen trots zijn wat jullie dit seizoen hebben laten zien!!!

Ook de jongens van de JO11-1 hebben het seizoen op een passende wijze afgesloten. De eerste 2 perioden speelde het team in de 1e klasse en dat was wat hoog gegrepen. Te veel wedstrijden gingen verloren. Vanaf periode 3 speelde het team in de 2e klasse en dat ging prima. Periode-3 werd nog als 2e afgesloten maar de laatste periode was het team onverslaanbaar. 6 overwinningen op rij zorgden er voor dat het team het kampioenschap binnen kon slepen. Jelmer, Daley, Liam, Sid, Sven, Torsten, Misha, Lars, Julian, Jessy, trainers en leider…. Gefeliciteerd met deze mooie prestatie!!