Vrijdagavond 29 mei staat sportpark Schenk volledig in het teken van gezelligheid, sportiviteit en verbinding tijdens de 7×7 Voetbalavond van S.V. ’t Harde. Een sfeervolle voetbalavond waarop verschillende teams in actie komen én supporters kunnen genieten van een gezellige derde helft met DJ in de kantine.

Tijdens deze avond spelen de teams 18+1, 35+2 en VR18+1 hun wedstrijden op het eigen sportpark. Inclusief de gastteams zullen maar liefst 15 teams deelnemen aan het toernooi. Dat betekent een avond vol leuke wedstrijden, sportieve strijd en vooral veel gezelligheid langs de lijn.

Na afloop van de wedstrijden gaat het feest verder in de kantine, waar een DJ zorgt voor muziek en sfeer. Daarmee belooft het een complete avond te worden voor spelers, supporters en bezoekers.

  • Vrijdagavond 29 mei
  • Sportpark Schenk – ’t Harde
  • 7×7 voetbal met 15 teams
  • DJ na afloop in de kantine

Iedereen is van harte welkom om de teams aan te moedigen en samen een gezellige voetbalavond te beleven!