Melissa begon al op haar zesde bij S.V. ’t Harde. In de jongste jeugdteams was ze spits. Het verbaasde haar ouders dan ook dat ze op tienjarige leeftijd aangaf graag te willen keepen.  

Vanaf die tijd is het hard gegaan met haar ontwikkeling als keepster. Al vrij snel ging Melissa naar de Dutch goalkeeper voetbalschool in Zwolle waar ze erg veel geleerd heeft. Dit resulteerde in een oproep van de AMVA (Amsterdamse Meisje Voetbal Academie).

Afgelopen twee seizoenen ging Melissa naar het CSE (Centre for Sports & Education) in Zwolle, waarbij ze naast haar opleiding drie keer in de week bij PEC traint. Het eerste jaar speelde ze bij S.V. ’t Harde in de JO17, afgelopen seizoen kwam ze uit voor de beloften van PEC Zwolle.   

S.V. ‘t Harde is uiteraard trots dat een eigen jeugdspeelster zich sportief zo ontwikkelt en in de kijker speelt. We wensen Melissa heel veel plezier en succes toe bij PSV.