Vrijdag 17 mei

De supportersvereniging van S.V. ‘t Harde wil graag iedereen uitnodigen om onze jongens van het G1 voetbalteam aan te moedigen in de landelijke bekerfinale! We zijn ontzettend trots op hun prestatie en willen ze alle support geven die ze verdienen. Daarom stellen we een bus beschikbaar voor de supporters. De bus vertrekt vrijdag 17 mei om 17:00 uur vanaf Sportpark Schenk richting het Erve Asito stadion van Heracles Almelo. De wedstrijd start om 19:00uur. Kom gezellig met ons mee en laten we samen de G1 naar de overwinning juichen!

Als je je wilt opgeven voor de bus, kun je een e-mail sturen naar supportersvereniging@svtharde.nl of een whatsapp berichtje naar: 0654654146

Laat ons even weten met hoeveel mensen je komt. We kijken er naar uit om samen met jou en andere enthousiaste supporters onze G1 aan te moedigen!