Woensdag 21 februari organiseert S.V. ‘t Harde een voetbaldag. Op woensdag starten wij om 10:30 uur met de inloop en het programma duurt tot 15.30 uur en deelname is wederom gratis!

Op deze dag kun je weer lekker gaan voetballen met je vriendjes en vriendinnetjes. Er wordt een heel leuk toernooi gegeven, dat allemaal door onze trainers wordt georganiseerd. Deze activiteit is speciaal voor jeugd vanaf 6 tot en met 15 jaar. Net als deelname, wordt er ook een gratis lunchpakket aangeboden tussen de middag.

Zet deze datum alvast in jullie agenda. Iedereen mag meedoen aan deze activiteit, ook niet-leden van S.V. ‘t Harde!

Nog beter, je kan je ook samen opgeven met wat vrienden/vriendinnen, zo kan je je eigen team inschrijven. Dit kan maximaal tot 6 personen per team. Opgeven kan per email door je naam, telefoonnummer ouder en leeftijd door te geven via toernooicommissie@svtharde.nl.

Kom weer lekker voetballen in je vakantie en geef je snel op!

INSCHRIJVEN kan nog tot en met maandagavond 19 februari!