Nadat Timmerbedrijf Van den Hul vorig jaar al S.V. ‘t Harde JO11-2 van nieuwe tenues, trainingspakken en tassen heeft voorzien kon nu S.V. ‘t Harde JO13-2 zaterdag 14 oktober nieuwe tenues in ontvangst nemen van de eigenaar Gerwin van den Hul. Het team werd door Gerwin niet alleen voorzien van nieuwe wedstrijdtenues maar ook van nieuwe bijpassende trainingspakken en sporttassen. Het bestuur en de sponsorcommissie van S.V. ’t Harde willen hierbij Gerwin dan ook zeer hartelijk bedanken voor mooie team-kleding sponsoring en wensen het team veel succes. Als dank werd Gerwin een mooi boeket bloemen aangeboden. Tevens kreeg Gerwin uit handen van de teamleiding nog een smakelijke attentie!

Timmerbedrijf Van den Hul

Timmerbedrijf Van den Hul is een timmerbedrijf in ‘t Harde in de provincie Gelderland. Het bedrijf Timmerbedrijf Van den Hul is opgericht op 4/19/2007. Op zoek naar een timmerbedrijf bij jou uit de buurt en benieuwd naar de prijzen en Mogelijkheden?  Vraag een offerte aan bij Timmerbedrijf Van de Hul voor zowel kleine als grote timmerwerken. Denk hierbij aan aanbouw, zolderrenovatie, keukenrenovatie, vloeren, plafonds, wanden, kozijnen en dakkapellen!

Eertbornweg 10, 8084 EN ’t Harde

06 25107559

gerwinhul@msn.com

Klik hier voor de facebookpagina van Timmerbedrijf Van den Hul