Dinsdag 17, woensdag 18 en donderdag 19 oktober organiseert S.V. ‘t Harde een voetbal driedaagse. Op dinsdag starten wij om 13.00 uur en de overige dagen starten wij om 10.30 uur ’s morgens, inloop vanaf 10.15 uur. Programma duurt elke dag ongeveer tot 15.30 uur en deelname is wederom gratis!

Er is weer voor een driedaags evenement gekozen met een nog breder programma. Er worden diverse voetbalactiviteiten georganiseerd door onze trainers. Denk hierbij aan Freestyle voetbal, penaltybokaal, voetbal 6-kamp, voetbaltoernooien, voetbalactiviteiten en een serieuze Bootcamptraining verzorgt door Bootcamp Oldebroek.

Deze voetbaldagen zijn speciaal voor kinderen vanaf 6 tot en met 13 jaar. Tussendoor is er op woensdag en donderdag een gratis lunch voor alle deelnemers, waarbij er ook nog één keer een loterij is, welke georganiseerd wordt door de supportersvereniging “Groen-Wit”.

De inschrijving voor deze voetbaldagen is inmiddels gesloten, de voetbaldagen zijn weer volledig volgeboekt!