Onlangs lanceerden S.V. ‘t Harde en Mode- en Sporthuis Ten Cate de Webshop voor leden op www.svtharde.nl. Vanaf het online gaan zijn er vele bestellingen gedaan uit de prachtige Hummel collectie. Tot 26 september maak je bij jouw bestelling nog kans op 1 van de 4 officiële Derby Star ballen t.w.v. €50!

Wat moet je daarvoor doen?

  • Doe een bestelling in de ledenwebshop. (ongeacht hoogte van de besteding).
  • Volg S.V. ‘t Harde op instagram
  • Plaats een leuke opmerking onder de S.V. ‘t Harde instagram post van dit bericht en noem/tag in je opmerking iemand die beslist moet kennismaken met de S.V. ‘t Harde Ledenwebshop!

Shop dus nu bijvoorbeeld je nieuwe trainingspak, scheenbeschermers, sokophouders, slippers of ander sportartikel. Ook items in andere kleuren naast het prachtige groen-wit zijn verkrijgbaar. En ook niet leden van S.V. ‘t Harde kunnen bestellen!

De trekking van de winnaars van de Derbystar Ballen volgt op dinsdag 26 september. Dus houd de website en socials van S.V. ‘t Harde hiervoor in de gaten!