Op zaterdag 17 juni wordt de familiedag georganiseerd op ons sportpark. Het thema van deze familiedag is dit jaar Italië! Op deze dag zal er volop vertier zijn voor jong en oud. Voor alle leeftijdscategorieën zal er een voetbaltoernooi georganiseerd worden, welk team wint de Coppa Italia? Ook zullen er gedurende de dag springkussens zijn voor de kinderen en iedereen kan een lekker ‘Italiaans’ ijsje eten op het terras. ’s Middags zal er voor muziek gezorgd worden waardoor het feest compleet gemaakt wordt. Dit zal voor een spetterend einde van een mooie dag gaan zorgen. Hou deze dag dus vrij in de agenda en kom met het hele gezin naar ons sportpark, zodat we er een onvergetelijke dag van maken met zijn allen!  

Sponsor 

Na enkele jaren afwezigheid kunnen we eindelijk weer een familiedag organiseren. We zijn erg blij te kunnen melden dat Contour Fysiotherapie haar naam aan deze dag wil verbinden. Stefan Plugge, eigenaar van het jonge bedrijf, wil graag zijn steentje bijdragen aan een mooie dag voor het hele gezin! Stefan is al jaren betrokken bij onze vereniging en de laatste jaren als fysiotherapeut bij het eerste elftal. Wij willen hem hartelijk bedanken voor deze mooie extra sponsoring.