Woensdag 3 mei zal S.V ‘t Harde voor 18e keer een G-voetbaltoernooi organiseren. Vanuit dit Albert Heijn G-voetbaldag is ooit het eerste G-team van S.V. ’t Harde voortgekomen. Inmiddels heeft S.V. ’t Harde 3 G-teams in competitieverband spelen. In samenwerking met sponsor Albert Heijn is er weer een mooi programma in elkaar gezet.

Ieder jaar weer wordt door spelers, sponsoren, vrijwilligers en toeschouwers uitgekeken naar dit evenement. Het toernooi begint met 8 teams en tussendoor zal er nog gestreden worden om de penaltybokaal.

Iedereen is vanaf 09.30 uur van harte welkom op Sportpark ‘Schenk’ in ’t Harde.

Het programma ziet er als volgt uit:

09.35 uur Start toernooi

12.00 uur Lunch

13.00 uur Penaltybokaal

14.15 uur Feestelijke afsluiting met natuurlijk Franky Stardust!

15.15 uur Prijsuitreiking

Bij mooi weer kunnen de toeschouwers  langs de lijn en op ons overdekte terras genieten van de gezellige wedstrijden. De kinderen kunnen zich vermaken in de speeltuin. Uiteraard wordt er geen entree geheven!

Lokale Omroep Elburg is aanwezig voor een live verslag van de wedstrijden en verzorgt tussendoor ook de muziek.

Het belooft weer een geweldige dag te worden!!!

Komt u ook? U bent van harte welkom.

Groet SV ’t Harde en Albert Heijn Supermarkt