Ook dit jaar zullen we in samenwerking met onze trouwe sponsor slagerij Van de Weg een winteractie houden. De producten zullen verkocht worden aan de hand van deze voorverkooplijst. Dit kan door middel van de link onderaan dit bericht. De ingevulde lijsten kunnen ook tot en met 25 februari worden ingeleverd bij Wilco Palm Vale Ouwelaan 132. Op dinsdag 14 maart en woensdag 15 maart zullen de producten worden uitgedeeld in de kantine tussen 17:00 uur en 19:00 uur.  De opbrengst van de actie zal gebruikt worden voor de verbouwingen die in de komende jaren zullen plaats vinden. Er kan ook online besteld worden zie info op de site.

Info van de verkoper:
Maak uw keuze uit de volgende manieren van betalen :

  • Contant, dan graag het geld + ingevulde lijst in een gesloten enveloppe inleveren bij Wilco Palm;
  • Betaalverzoek (tikkie), vermeld op de ingevulde lijst duidelijk uw mobiele nummer;
  • Betaling per bank, u kunt het geld overmaken naar rekeningnummer NL 14 RABO 0314 7194 07 t.n.v. W. Palm ovv vleesactie S.V. ‘t Harde
Online bestellenKlik hier
Winteractie intekenlijstDownload