Zaterdag 10 december was dan eindelijk het moment daar dat Gerwin van de Hul van Timmerbedrijf van de Hul uit ’t Harde aan de spelers van S.V. ’t Harde JO11-2 de door zijn bedrijf nieuw gesponsorde kleding officieel kon overhandigen. De zeer blije spelertjes van het team werden door Gerwin niet alleen voorzien van nieuwe wedstrijdtenues maar ook van nieuwe bijpassende trainingspakken en sporttassen. Gerwin is met deze fantastisch mooie geste, naast leider, nu ook kledingsponsor geworden van het team. Het bestuur en de sponsorcommissie van S.V. ’t Harde willen hierbij Gerwin dan ook zeer hartelijk bedanken voor mooie team-kleding sponsoring en wensen Gerwin veel succes met het team en bij zijn bedrijfsactiviteiten. Als dank werd Gerwin een mooi boeket bloemen aangeboden. De nieuwe kleding speelde deze zaterdag direct een mooie rol in de met 3-2 gewonnen wedstrijd!

Timmerbedrijf Van den Hul

Timmerbedrijf Van den Hul is een timmerbedrijf in ‘t Harde in de provincie Gelderland. Het

bedrijf Timmerbedrijf Van den Hul is opgericht op 4/19/2007.

Op zoek naar een timmerbedrijf bij jou uit de buurt en benieuwd naar de prijzen en

Mogelijkheden?  Vraag een offerte aan bij Timmerbedrijf Van de Hul voor zowel kleine als

grote timmerwerken. Denk hierbij aan aanbouw, zolderrenovatie, keukenrenovatie,

vloeren, plafonds, wanden, kozijnen en dakkapellen!

Eertbornweg 10, 8084 EN ’t Harde

06 25107559

gerwinhul@msn.com

Klik hier voor de facebookpagina van Timmerbedrijf Van den Hul