Anteagroep is in samenwerking met de gemeente Elburg druk bezig met aanleg van een “non-infill” kunstgrasveld. Afgelopen 2 weken hebben er vooral grondwerkzaamheden plaatsgevonden. Er is grond afgevoerd en zand aangevoerd. In de zandlaag is gelijk nieuwe drainage meegenomen.

Aankomende week zal het zand vooral vlak gemaakt worden en zullen er straatwerkzaamheden plaatsvinden. De bedoeling is dat een week later (week 49) de dempingslaag wordt aangebracht. Als dit lukt kan in week 50 het kunstgrasveld gelegd worden. Het verlijmen van de kunstgrasstroken is weersafhankelijk. Bij koud weer kunnen deze werkzaamheden niet uitgevoerd worden. Dit is nog een onzekerheid in de planning. Als de weersomstandigheden wel meewerken is het nieuwe kunstgrasveld voor de kerstvakantie gereed.

Hierbij een paar foto’s van de werkzaamheden van de afgelopen 2 weken.