Hierbij de bijgewerkte versie van de topscorerslijst van de S.V. ‘t Harde. De lijst in bijgehouden vanaf het seizoen 1965/1966 t/m 2021/2022 (57 seizoenen). Het gaat hier alleen om doelpunten die gescoord zijn in (na)competitieverband!

Henk Elskamp scoorde afgelopen seizoen 10x en staat op de drempel van onze eeuwige top-3. De grootste stijger is Stefan Marsman. Met zijn 16 doelpunten was hij niet alleen clubtopscorer het afgelopen seizoen maar kwam hij ook met stip de top-25 binnen.

En dan het jonge talent Luuk Struik! Nog steeds maar 17 jaar oud en nu al 6 (inmiddels 7, scoorde afgelopen weekend tegen Veluwse Boys). Hoe lang zal het nog duren voordat hij zijn vader ingehaald heeft (Arnold Struik, 10 goals)?

De lijst is te zien op https://www.svtharde.nl/doelpuntenmakers-eerste-elftal/