Tijdens de laatste bekerronde stond net als vorig seizoen de derby tegen DSV ’61 op het programma. Op sportpark “De Haere” ging S.V. ‘t Harde met 3-1 onderuit.

De thuisploeg begon fel aan de wedstrijd en Mark van Klompenburg wist binnen 10 minuten 1-0 te maken. Daarna liet DSV het voetballen over aan S.V. ‘t Harde. De Hardenezen dachten de gelijkmaker te scoren via Luuk Struik, maar de scheidsrechter keurde het doelpunt af.

Vlak voor rust scoort DSV uit een standaardsituatie 2-0 via Wilbert van Loo. Toch weet Rick Zanting de ruststand nog op 2-1 te zetten.

Na rust hetzelfde beeld als voor rust. S.V. ‘t Harde druk op zoek naar de gelijkmaker, maar weet het net niet te laten bollen. DSV scoort wederom uit een standaardsituatie 3-1. Jeffrey Scheurs bepaald hiermee de eindstand.

Aankomende zaterdag start S.V. ‘t Harde de competitie met een uitwedstrijd tegen Veluwse Boys. De wedstrijd in Garderen zal om 14.30 uur aanvangen.