Het afgelopen voetbaljaar was er opnieuw een met allerlei hindernissen. Een tijd lang hebben we niet kunnen voetballen waardoor competities zijn uitgesteld en op latere datum zijn ingehaald. We hebben dat onder andere  gemerkt aan het late moment dat ons eerste elftal de nacompetitie moest spelen. Uiteindelijk heeft dit de nodige invloed gehad op de familiedag. Met het bedrijventoernooi en Kokki’s viert de zomer/Smink beach volley en voetbaltoernooi hebben we meerdere mooie evenementen die we organiseren/van harte ondersteunen. Dit betekende dat we op 9 juli onze familiedag hadden willen organiseren. Met de nadruk op hadden want ondanks onze oproep hebben we op 9 juli door vakanties en andere bezigheden geen vrijwilligers voldoende om de familiedag op een goede wijze te kunnen organiseren. Ook het niet kunnen vinden van artiesten/dj’s maar ook bedrijven die de bbq kunnen organiseren zijn hier debet aan.

We vinden het jammer dat we dit jaar niet in staat zijn om een familiedag te organiseren maar we hopen volgend jaar weer een mooi feest te kunnen organiseren voor jong en oud. Wilt u de komende weken toch nog een gezellige middag/avond dan wensen we u veel plezier op het bedrijventoernooi en/of Kokki’s viert de zomer/Smink beachvolley- en beachvoetbaltoernooi.