Volgende week is het zo ver, dan begint het Smink Infra Beach Voet Volleybal toernooi aan de Eperweg. Een evenement zonder sponsoren is eigenlijk niet te doen. Daarom willen wij onze sponsoren nog even in het zonnetje zetten. Smink Infra zorgt voor de beachvelden zodat er zand ligt waarop wij kunnen voet-volleyballen. Lammert Groothuis heeft een donatie gedaan voor materialen die noodzakelijk zijn aan te schaffen en Adfence heeft palen geleverd en geeft ondersteuning bij het plaatsen van de netten. Bij deze willen wij hen nogmaals bedanken. Natuurlijk kunnen wij niet zonder toeschouwers maar zeker niet zonder jou als deelnemer! Dus meldt je nog snel aan met een team en doe dit via S.V. ‘t Harde Smink Infra Beach voetvolley toernooi – S.V. ‘t Harde (svtharde.nl).
Voor het beachvoetvolleybal hebben wij nu 8 teams en voor het beachvolleybal hebben wij 6 teams:

Beachvoetvolleybal

 1. Joyce Bloembinderij
 2. Naamloos
 3. Mode en sporthuis Ten Cate
 4. MotorBoten
 5. Werderbrummen
 6. Hertog Jan
 7. FRFC
 8. Jelle Out

Beachvolley

 1. Golden Oldies
 2. Hollands Glorie
 3. Droeftoeters
 4. Zuipschuitjes
 5. Desperados
 6. De Pietertjes

Het voorlopige programma zal vrijdag of zaterdag worden gepubliceerd op de website en zal worden verstuurd naar de teamcaptains. Dit programma kan misschien m.b.t. wedstrijdtijden nog iets wijzigen mochten er in de tussentijd nog nieuwe aanmeldingen binnen komen. Op dinsdag-, woensdag en vrijdagavond zal de eerste wedstrijd 18:45u/19.00u starten. Op donderdagavond wordt er niet gespeeld. Op deze avond zal de selectie van S.V. ’t Harde een onderling toernooi houden. Mochten er nog vragen zijn dan kan je deze altijd stellen via beachvoetvolley@svtharde.nl