Na een geslaagd toernooi in Emst, waar de “D3” van de SV was ingedeeld tussen veel 1e selecties van de omliggende verenigingen heeft het team een leuke eindejaar BBQ gehad. Op het toernooi werd een mooie 6e plaats behaald en is er zelfs een overwinning geboekt op de JO13-2 van onze S.V. Vol trots hebben de spelers dus hun buikjes rond gegeten en hebben ze er een feestelijke avond van gemaakt. Trainer Stan Olthuis, vaste vlagger Thom van Hulsteijn en team mascotte Luuk Verhoef waren zelfs op een gegeven moment in het maisland te vinden tijdens een ouderwets potje “verstoppertje”. Ook werd in de late uurtjes het zwembad nog ontdekt, het resultaat laat zich niet raden.

Ouders, broertjes, zusjes waren in grote getale aanwezig en op deze manier is het seizoen van de “D3” afgesloten. Een mooi seizoen, waarbij naast een hoop plezier er ook grote stappen in het voetbalspel zijn gezet. Een reeks van 7 overwinningen waren de basis van de mooie 5e plaats in het kampioenschap waar alle spelers erg trots op zijn. 

Het was een mooi seizoen!