Komende zaterdagmiddag speelt S.V. ‘t Harde 1 de belangrijke nacompetitiewedstrijd in Biddinghuizen tegen BAS. Gedurende de gehele middag is er daarnaast geen enkele thuisactiviteit op ons eigen sportpark Schenk ingepland.

Vanaf het sportpark zullen de bussen met de spelers begeleiders en supporters tussen ongeveer 13:00 en 13:30 vertrekken richting Biddinghuizen.

Om nu iedereen de kans te geven bij de wedstrijd van het eerste aanwezig te zijn, is er besloten om de kantine zaterdagmiddag vanaf ongeveer 14:00 uur tot het einde van de wedstrijd (ongeveer 16:30) tijdelijk te sluiten.

Na afloop van de wedstrijd zal de kantine uiteraard wel weer worden geopend om onder het genot van een hapje of drankje gezellig na te praten over deze wedstrijd.

De bussen zullen direct na afloop van de wedstrijd weer richting S.V. ‘t Harde vertrekken.

Openingstijden kantine op zaterdag 11 juni:

VanTot
08:0014:00geopend
14:0016:30gesloten
16:30geopend