Na een seizoen waarin de agenda voller zat dan de kantine op een derbydag, gaat het bestuur van Supportersvereniging Groen-Wit eindelijk genieten van een welverdiend zomerreces.

En dat mag ook wel, want als we de cijfers erbij pakken hebben we het afgelopen seizoen bepaald niet stilgezeten. We organiseerden 12 super bingo’s, goed voor ongeveer 1.415 bezoekers. Daarnaast waren er 12 poortverlotingen, 9 keer het Rad van Avontuur, 2 verlotingen tijdens het darten en het oudejaarsklaverjassen en vergaderden we 9 keer. En geloof ons: soms duurde het bespreken van de prijs van een pak koffie langer dan een gemiddelde voetbalwedstrijd.

Ook buiten de vergaderkamer gebeurde er genoeg. We zorgden voor extra gezelligheid met 3 optredens van een zanger en 2 keer een DJ, ondersteunden de Ultra’s bij prachtige sfeeracties, schaften een nieuwe aanhanger aan en realiseerden samen met Partyverhuur 4 het Leven het nieuwe voetbalspringkussen van S.V. ’t Harde.

Daarnaast hebben we ook dit seizoen weer met trots onze jaarlijkse gift van €25.000,- overgemaakt aan de vereniging. Een bijdrage waar we als supportersvereniging graag ons steentje mee bijdragen aan de toekomst van S.V. ’t Harde.

Natuurlijk was er ook de Hemelvaartsmarkt, waar maar liefst 15.000 bezoekers op afkwamen. Een prachtig evenement waar we met trots op terugkijken.

Via deze weg willen wij ook het hoofdbestuur bedanken voor de prettige samenwerking het afgelopen seizoen. Het is fijn samenwerken als iedereen hetzelfde doel voor ogen heeft: onze mooie vereniging nog mooier maken.

Daarnaast willen wij al onze vrijwilligers bedanken die ons het afgelopen seizoen hebben geholpen. Of het nu was achter de bingotafel, bij de poortverloting, tijdens evenementen, op de Hemelvaartsmarkt of achter de schermen: zonder jullie inzet zouden al deze activiteiten niet mogelijk zijn. Jullie betrokkenheid en enthousiasme zijn onmisbaar voor onze vereniging.

Als we alles zo op een rijtje zetten, begrijpen we eigenlijk niet waarom sommige mensen denken dat een supportersvereniging alleen maar uit bier drinken en voetbal kijken bestaat. Al moeten we eerlijk toegeven dat we die onderdelen ook bijzonder serieus nemen.

Ook nemen we afscheid van het Rad van Avontuur. Na vele mooie prijzen, blije winnaars en gezellige avonden is het laatste rad inmiddels gedraaid. Maar geen zorgen: aankomend seizoen komt daarvoor iets nieuws in de plaats. De Greune Tornado maakt haar entree en wij kijken ernaar uit om hier samen met onze leden weer iets moois van te maken.

Nu is het tijd om de batterijen weer even op te laden. Al duurt dat niet lang. Waar ze in Den Haag rustig acht weken zomerreces nemen om vervolgens te vergaderen over wanneer de volgende vergadering plaatsvindt, krijgt het bestuur van Groen-Wit slechts drie weken rust (waarvan er al één is verstreken). Daarna mogen de vrijwilligers alweer aan de bak, want op zaterdag 11 juli staat de eerste poortverloting alweer op het programma tijdens de oefenwedstrijd van PEC Zwolle tegen Al Jazira op Sportpark Schenk. Een zomerreces dus, maar wel eentje met een houdbaarheidsdatum die korter is dan een pak melk.

Namens het bestuur wensen wij iedereen een fantastische zomervakantie. Geniet van het mooie weer, de vakantie, de barbecue en de gezelligheid. En mocht u ons missen: geen zorgen, voor u het weet staan we weer achter de bingomolen, bij de Greune Tornado, bij de poortverloting of langs de lijn op Sportpark Schenk.

Tot volgend seizoen!