
Na een voetballoos weekend in de 4e klasse C, is er vandaag weer een vol programma wat afgewerkt gaat worden. S.V. ’t Harde mag thuis aantreden tegen BAS uit Biddinghuizen. De wedstrijd begint om 14.30 uur op het hoofdveld van sportpark Schenk. Scheidsrechter van dienst is dhr. W. Kok.
S.V. ’t Harde is bezig met een mooie reeks, dit jaar is er nog niet verloren in competitieverband. Alleen werd er, helaas voor de Hardenezen, tegen V.V. Hulshorst gelijk gespeeld. Dit waren de eerste verliespunten in 2025. De koppositie werd wel gepakt in de 4e klasse C, maar er waren direct na de wedstrijd weinig tot geen vrolijke gezichten te zien op en rond het hoofdveld. Er zijn nog 5 belangrijke wedstrijden te gaan, 2 thuiswedstrijden en 3 uitwedstrijden. Helaas worden deze wedstrijden niet in 1 reeks gespeeld. Ook nu zal er weer onderbreking komen. Hopelijk blijven de Hardenezen goed in hun ritme en kunnen ze nog tot mooie resultaten komen.
BAS heeft een lastig seizoen, op dit moment bezetten de polderbewoners de laatste plek. Door het terugtrekken van Reaal Dronten kan er niet rechtstreek gedegradeerd worden uit deze klasse. Er zijn nog wel 2 nacompetitieplekken te vergeven om te handhaven in de 4e klasse. Op deze positie staat BAS op dit moment, BAS zal er alles aan doen om uit de huidige benarde positie te komen.
Vanaf deze plek willen wij eenieder een fijne en sportieve wedstrijd toewensen. Wij willen het publiek vragen om zich aan de geldende regels van de KNVB te houden en geen alcoholische dranken langs de velden mee te nemen tijdens de wedstrijd en achter de afrastering te blijven. Ook geen knalvuurwerk en rookbommen meenemen en afsteken op het sportpark. Dit om zo onnodige boetes te voorkomen.
Wedstrijdsponsor

Balsponsor

Om live te luisteren naar het radioverslag van de wedstrijd, door S.V. ‘t Harde verslaggever Ton Vermeulen, op Radio Nunspeet klik daarvoor op het onderstaande logo, ga naar https://www.rtvnunspeet.nl/live/, stem af op 105.9 FM of DAB Kanaal 11a, of luister via glasvezel bij alle providers in de regio!
