
Allereerst de beste wensen voor 2025, een jaar wat wederom sportief gestart wordt bij S.V. ’t Harde.
Op 4 januari start de voetbalschool met elfstedenvoetbal, om 13.30 uur begint dit evenement op sportpark Schenk.
De voetbalschool is al jaren een belangrijk onderdeel binnen S.V. ’t Harde. Elke zaterdagmorgen is er op sportpark Schenk in ’t Harde de voetbalschool. Kinderen van 4 t/m 7 jaar kunnen gratis de beginselen van het voetballen leren. Op een plezierige manier worden er diverse voetbaloefeningen getraind.
Waar S.V. ’t Harde zich onderscheid van andere verenigingen is dat er geen winterstop is. Weer of geen weer, er wordt doorgegaan. Vanaf 11 januari is er wekelijks een voetbalschool, vanaf 9.45 uur is er een inloop en de training start om 10.00 uur. Er zijn geen kosten aan verbonden. Sportkleding aan, voetbalschoenen is nog niet persé noodzakelijk, en je kan meedoen.
Aarzel niet, wordt een bikkel en kom lekker naar de voetbalschool van S.V. ’t Harde, je bent elke zaterdagmorgen van harte welkom!

