Zaterdag 3 februari vond op Sportpark Schenk, in de nog in aanbouw verkerende nieuwe kleedkamers, de overhandiging plaats van een compleet gevulde gereedschapstrolley. Namens de onderhoudsploeg en bouwvrijwilligers van S.V. ‘t Harde mochten Johan Struik en Wim Reurink deze prachtige trolley in ontvangst nemen. Deze geweldige schenking werd gedaan door Marco van der Weerd. Marco, tevens speler/keeper van het tweede elftal, is internetondernemer vanuit de Gemeente Elburg en al jarenlang vanaf zijn jeugd betrokken bij S.V. ‘t Harde. De gereedschapstrolley komt goed van pas op het sportpark waar de huidige verbouwing van de laatste kleedkamers zijn voltooiing nadert. Ook hierna kan de onderhoudsploeg voortaan beschikken over een fraaie sortering nieuw gereedschap welke makkelijk door middel van de trolley over het sportpark te verplaatsen zal zijn. Als dank en blijk van waardering werd aan Marco een boeket bloemen aangeboden.

Heeft u ook belangstelling in een dergelijke fraaie gereedschapstrolley dan kunt u zich wenden tot Marco van der Weerd via 0612713924.