Op zaterdag 2 september wordt de nieuwe presentatiegids van het seizoen 2023-2024 gepresenteerd. De eerste presentatiegids zal door de aanvoerder van het recent kampioen geworden eerste elftal uitgereikt worden aan het momenteel langst en nog steeds actief spelende lid van S.V. ‘t Harde Hilbert Zanting.

Dit alles zal plaatsvinden in het clubgebouw op Sportpark Schenk van S.V. ‘t Harde en zal starten om 13:15 voorafgaand aan de eerste thuiswedstrijd om de KNVB Beker welke zal aanvangen om 14:30.

Vanaf 12:45 uur staat de koffie klaar en zijn alle sponsoren, leden en overige belangstellenden van harte welkom. Voorafgaand en aansluitend aan de presentatie en uitreiking van de gids zal er met een aantal sponsoren het sponsorcontract worden ondertekend. Om 14:30 trapt het eerste elftal vervolgens af voor haar eerste bekerwedstrijd tegen Prins Bernhard uit Uddel. Vanaf 4 september zal de nieuwe presentatiegids, zoals gebruikelijk,  huis aan huis worden verspreid in ‘t Harde.

Wij hopen u graag te mogen begroeten op Sportpark Schenk op 2 september.