Met ingang van 1 augustus is de samenstelling van de Technische commissie (TC) gewijzigd. Edwin van Egteren heeft aangegeven te stoppen omwille van tijd en het moeilijk te combineren valt, omdat zijn zoon Torsten bij PEC voetbalt. Arnold Visch neemt de taken van Edwin over als hoofd TC. Fabian de Vos treedt toe als nieuweling en neemt de taken van Arnold over bij de jongste jeugd. Verder heeft Peter Olthuis besloten om te stoppen, we hebben Anniek Pompert bereid gevonden om zijn taken overnemen. We zijn blij dat alle functies weer ingevuld zijn en kijken er naar uit om als TC stappen te maken om S.V. ‘t Harde op het gebied van voetbal naar een hoger niveau te ontwikkelen.

Hieronder de namen en de teams waar zei verantwoordelijk voor zijn:

Hoofd Arnold Visch 
Coördinator JO8 – JO11 Fabian de Vos 
Coördinator JO13 t/m JO15 Stefan Brink 
Coördinator JO17 t/m JO19 Jacco Langstraat
Coördinator selectie Arnold Visch 
Coördinator MO11 t/m VR-1 Anniek Pompert
Coordinator G-teams Kay Bosscha
Coördinator overige senioren en 35+ Edwin van Egteren