Reeds vele jaren is Marianne Wittingen- Ten Cate van Mode- & Sporthuis Ten Cate uit ’t Harde al een betrokken sponsor en leverancier bij S.V. ’t Harde. Afgelopen donderdag 8 september heeft zij haar handtekening gezet onder een nieuwe stersponsorovereenkomst. Met deze verlenging zal de sponsor dan ook de komende 3 seizoenen zichtbaar blijven in o.a. de presentatiegids, website en sponsorgalerij. Mode- & Sporthuis Ten Cate is naast sponsor ook leverancier bij de vereniging. De sponsorcommissie en het bestuur van S.V. ’t Harde bedanken Marianne ten Cate zeer hartelijk voor de prettige samenwerking en verlenging van de sponsoring. Als blijk van dank en waardering overhandigde Mark Timmers namens de sponsorcommissie aan Marianne een fraai boeket bloemen. Tevens werden de benodigde handtekeningen gezet onder de sponsorovereenkomst in het bedrijfspand van de sponsor aan de Eperweg op ‘t Harde.

Mode- & Sporthuis Ten Cate is te vinden aan de Eperweg op ’t Harde voor mode en sportkleding. Voor de sporters van S.V. ’t Harde heeft Mode- & Sporthuis Ten Cate een zeer uitgebreide collectie van het Merk Hummel op voorraad. Uiteraard in de gebruikelijke clubkleuren.

Mode- & Sporthuis Ten Cate 

Eperweg 53

8084 HB

’t Harde

0525-651257