Aankomende vrijdag barst het EK voetbal weer los. Na 4 jaar afwezigheid wordt het EK ditmaal in Duitsland gespeeld. S.V. ’t Harde wilde het EK wat dichterbij huis halen en organiseert voor alle kinderen van groep 3 tot en met groep 8 een EK voetbalmiddag op sportpark Schenk.

Dit is een instuif voor alle kinderen die graag willen voetballen. Je hoeft geen lid van S.V. ’t Harde te zijn. Vooraf is er geen inschrijving. Zowel meisjes als jongens zijn van harte welkom vanaf 13.30 uur. Bij binnenkomst wordt je ingedeeld in een team en je gaat een prachtige voetbalmiddag beleven.

Er zijn scholen die iets later klaar zijn op de woensdagmiddag, dit is geen probleem. Je kan dan gewoon wat later aansluiten.

De trainers van S.V. ’t Harde staan weer klaar om dit allemaal mogelijk te maken. De middag zal rond 17.00 uur afgelopen zijn, mooi op tijd om de wedstrijd Duitsland – Hongarije op tv te kunnen kijken.