(Foto 1: Kees met zijn dochter deelnemer aan snertloop 2024 op 78 jarige leeftijd)

Vanaf medio jaren ’60 tot en met begin jaren ’70 beschikte S.V. ’t Harde over een “gouden generatie. Er werden 3 promoties bewerkstelligd onder leiding van succestrainer Gerrit Verwoerd, daarmee werd in 1969 de 3e klasse bereikt. Dat was toentertijd het één na hoogste amateurniveau!

Eén van deze spelers was Kees van de Streek. Kees heeft zijn hele jeugd doorlopen bij S.V. ’t Harde om zo uiteindelijk in 1963 bij het 1e elftal terecht te komen. Na al deze successen bij het 1e elftal is Kees gaan afbouwen bij de overige senioren, waar hij tot begin jaren ’90 actief was.

Kees is nog steeds erg sportief en op zijn 78ste verjaardag nam hij samen met zijn dochter deel aan de snertloop van S.V. ’t Harde. Kees wist de kleine 7 km prima af te ronden en gaf bij de prijsuitreiking nog een tip aan eenieder mee: “leef gezond en ga op tijd naar bed”, dit is het recept van Kees zijn fitheid.

S.V. ’t Harde is trots op zo’n ambassadeur als Kees en hoopt dat Kees nog vele jaren fit en in goede gezondheid ons sportpark mag bezoeken en mee kan doen aan de snertloop!

(Foto 2: Staande van links naar rechts: Marinus Wever; Jan Steur; Hendrikus Krooneman; Kees van de Streek; Gradus Struik; Jacob tem Hoope; Wim van de Vegte & Gerrit van de Streek (leider)
Zittend van links naar rechts:Reindert de Vries; Jan Leusink; Jan Kwakkel; Herman Brinkhuizen & Jan Prins)

(Foto 3: Staande van links naar rechts: Jacob van ’t Hul (ass. grensrechter), Jan ten Napel, Lammert Fidder, Gerardus Struik, Frans van Hulsteijn, Gerard Schreurs, Jan Kwakkel, Jan Leusink, Gerrit Verwoerd (trainer). Gehurkt van links naar rechts: Kees van de Streek, Henk Eibrink, J. de Boer, Eibert Polinder & Gerard Akster.)

(Foto 4: Staande van links naar rechts: Gerrit Verwoerd (trainer), Jan Kwakkel, Gerard Schreurs, Kees van de Streek, Bennie Palm, Eibert Polinder, Gerardus Struik, Henk van Oene (De Nutte), Arend Schenk (voorzitter  en leider), Jacob van ’t Hul (ass. scheidsrechter). Gehurkt van links naar rechts: Henk Eibrink, Lammert ten Cate, Gerard Akster & Lammert Fidder)