Het bestuur en de sponsorcommissie van S.V. ‘t Harde zijn zeer verheugd om te kunnen meedelen dat Gimpio Schoonmaak & Schildersbedrijf uit Harderwijk bordsponsor geworden is van de vereniging. Onlangs hebben Appie Kachar van Gimpio en sponsorcommissielid Mark Timmers het sponsorcontract ondertekend. Hierbij bedanken het bestuur en de sponsorcommissie het bedrijf voor deze nieuwe sponsoring. Tevens werd het nieuwe reclamebord achter het doel van het hoofdveld op Sportpark Schenk officieel in gebruik genomen.

Gimpio Schoonmaak & Schildersbedrijf

Gimpio Schoonmaak is opgericht door Appie Kachar met de gedachte dat de dienstverlening een schoonmaakbedrijf verder gaat dan professioneel schoonmaken. ​Organisaties willen ontzorgd worden op het gebied van schoonmaakonderhoud zodat zij zich kunnen richten op hun kernactiviteiten. Gimpio Schoonmaak biedt daarom schoonmaak en onderhoudsplannen op maat die aansluiten bij de wensen, ideeën en behoeften van de klant. In onze bedrijfsvoering kijken wij niet alleen naar resultaat en tevreden opdrachtgevers. Wij willen ook dat onze medewerkers met plezier bij ons werken. Wij denken vanuit de People gedachte en werken uitsluitend met mensen die plezier hebben in hun werk en hun taak met passie uitvoeren. Onze medewerkers zijn van onschatbare waarde voor het resultaat dat bij u wordt gerealiseerd. Een vooruitstrevend veiligheids- en arbobeleid is daarbij voor ons vanzelfsprekend, evenals aandacht voor het welbevinden van onze medewerkers.

Adres: Overveld 20, 3848 BT, Harderwijk

Info@gimpio.nl

0341-785964 –  06-22047029

www.gimpio.nl