Met trots kan de sponsorcommissie meedelen dat MSP Licht en Geluid uit Nunspeet bordsponsor is geworden bij S.V. ’t Harde. Leon Schut van MSP zette hiervoor zijn handtekening op de sponsorovereenkomst. De sponsorcommissie en het bestuur van S.V. ’t Harde bedanken MSP voor deze mooie nieuwe sponsoring. Als dank en blijk van waardering heeft Mark Timmers namens bestuur en sponsorcommissie van S.V. ’t Harde een fraai boeket bloemen aangeboden. Tevens werd op Sportpark Schenk het nieuwe reclamebord in gebruik genomen.

MSP AUDIOVISUEEL | EXPO

MSP is het adres voor al uw licht, geluid en beeld. Of het nu gaat om huren of kopen, MSP heeft de mensen met de juiste ervaring voor het beste advies. MSP is inzetbaar voor de meest uiteenlopende licht-, geluid-,  en beeld applicaties. Een uitlichting met geluidsversterking voor een band, drive-in show, concert of uitvoering, steeds vinden wij een passend concept. Voor alle projecten geldt dat wij u vooraf van deskundig advies voorzien. Wij gaan voor kwaliteit en een persoonlijke benadering zowel in de voorbereiding als op uw evenement. MSP denkt met u mee om ook uw evenement tot een succes te maken. Uw tevreden gasten zijn ons visitekaartje. Daar zetten wij ons graag voor de volle 100% voor in. Voor verhuur op langere termijn hanteren wij speciale prijzen.

www.m-s-p.nl