Ik wil graag namens mijn moeder en ons gezin iedereen danken voor de enorme steun die we gehad hebben rond het overlijden van Marcel. Heel veel berichten, arm om je schouder, luisterend oor; het heeft ons enorm geholpen om het verlies wat dragelijker te maken.

Marcel kwam altijd graag op de club, en tijdens zijn ziekte was zijn uitstapje naar de kantine op Donderdag en Zaterdag altijd iets waar hij enorm naar uit kon kijken. Even gezellig, humor, beetje zeuren, klein biertje, kortom even niet ziek zijn.

De mooie woorden van John hebben heel veel mensen bereikt en geraakt. SV t Harde is voor de familie Verwoerd altijd enorm belangrijk geweest in mooie tijden en helaas af en toe ook in verdrietige tijden. Ik denk dat dat voor heel veel mensen geldt, dat we dat vooral moeten blijven koesteren en enorm trots mogen zijn dat we met zijn allen zo’n mooie club hebben.

Nogmaals grote dank!
Erwin Verwoerd