Zaterdag 7 mei ging S.V. ’t Harde met 3-2 onderuit tegen V.V. ’s Heerenbroek. Vooraf stonden beide ploegen met evenveel punten op de vierde plaats. V.V. ’s Heerenbroek jaagt volop op de derde periode of wil zo hoog mogelijk eindigen in de eindranglijst om de eerste periode over te nemen.

Vooraf werd daarom een gretig ’s Heerenbroek verwacht, maar het initiatief en de aanvallen kwamen toch vanuit de gasten uit ’t Harde. Vele aanvallen van de “Groen-witte” formatie stranden in het zicht van de haven. Halverwege de eerste helft scoort Jasper Wennemars de 1-0 voor de thuisploeg, dit na misgrijpen van de keeper van S.V. ’t Harde.

S.V. ’t Harde ging door met waar het mee bezig was, aanvallen richting de keeper van ’s Heerenbroek. Via een prachtig ingeschoten vrije trap maakt Stefan Marsman de gelijkmaker. Iedereen dacht dat deze gelijke stand ook de ruststand zou gaan worden. Maar door wederom zwak ingrijpen in de defensie weet Jonno Pruim de ruststand van 2-1 op het scorebord te zetten.

Na rust is het spelbeeld niet veel anders, een aanvallend S.V. ’t Harde en ’s Heerenbroek die vanuit de tegenstoot reageert. Ook nu moest er een standaard situatie aan te pas komen voor de gelijkmaker van S.V. ’t Harde. Henk Elskamp tikt de bal resoluut achter de keeper na een goed genomen vrije trap en weet zo de 2-2 te scoren.

Een kwartier voor tijd scoort Jonno Pluim via een mooi uitgespeelde aanval de 3-2 te scoren. Wederom een klap in het gezicht voor S.V. ’t Harde. De laatste kwartier werd er volop gejaagd naar minimaal de gelijkmaker. Helaas mocht dit niet zo zijn voor de mannen uit het ’t Harde. Er werd nog wel een doelpunt afgekeurd van S.V. ’t Harde, maar de assistent scheidsrechter en de scheidsrechter besloten om dit doelpunt af te laten keuren. Zo bleef het uiteindelijk 3-2.

Een kwartier voor tijd scoort Jonno Pluim via een mooi uitgespeelde aanval de 3-2 te scoren. Wederom een klap in het gezicht voor S.V. ’t Harde. De laatste kwartier werd er volop gejaagd naar minimaal de gelijkmaker. Helaas mocht dit niet zo zijn voor de mannen uit het ’t Harde. Er werd nog wel een doelpunt afgekeurd van S.V. ’t Harde, maar de assistent scheidsrechter en de scheidsrechter besloten om dit doelpunt af te laten keuren. Zo bleef het uiteindelijk 3-2.